درباره فروشگاه اینترنتی دم (Dam)

گروه دم یک آرمان دارد و آن ایجاد و حفظ سلامتی و زیبایی است. ما برای تحقق این آرمان می‌خواهیم دوست و یاری رسان خریداران و عرضه کنندگان خدمات و کالا ها باشیم به نحوی که خریدار ساده تر و ارزانتر بخرد و عرضه کننده سریعتر و بیشتر به سود خود برسد.

خریداران در سایت دم می توانند با این اطمینان خرید کنند چون واسطه ای در میان نیست، چرا که همکاران ما یا وارد کننده‌گان هستند یا تولید‌کنندگان.

گروه دم ( DAM ) یک امتیاز دیگر نیز دارد !

اکثر مخاطبان فروشگاه های مجازی این نگرانی را دارند که چون کالای مورد نظر خود را از نزدیک نمی بینند، شاید از خرید خود پشیمان شوند. ما برای بر طرف سازی این نگرانی  به حق شما،  فروشگاه بزرگی را در یکی از بهترین نقاط تهران بزرگ ( از نظر مرکزیت و سهولت دسترسی )  تجهیز نموده ایم که آماده سرویس دهی ، فروش و خدمات پس از فروش به شما عزیزان می باشد ..

بنا براین اطمینان داشته باشید که شما از یک فروشگاه مجازی خرید نمی کنید بلکه از یک فروشگاه صدرصد حقیقی واقع در تهران خیابان آزادی، روبروی مترو شادمان ، پلاک 348 ، تجهیزات پزشکی قدس خرید می نمایید که برای سهولت  شما خریداران محترم سامانه فروش مجازی  wwwDAM.ir

را در فضای مجازی  در اختیار و دسترس شما گذاشته است تا در صورت لزوم به راحتی، آرامش و اطمینان بیشتر و هم چنین با کیفیت و قیمت مناسب خرید خود را انجام دهید

لطفا ما را از نظرات، راهنمایی ها و پیشنهادات ارزنده خود محرم نفرمایید

مدیریت –  کیوان عیسی زاده فر