8 روش طبيعي براي تسكين مشكلات پوستي در منزل


8 روش طبيعي براي تسكين مشكلات پوستي در منزل

   

امروز در اين مقاله سعي ميكنم كه در مورد يك سري از درمان هاي خانگي به ویژه  استفاده از دستگاه بخور سرد كه باعث تسكين (خارش پوست و خشكي پوست و ...) مي شود را برايتان بگويم . اصولا پوست شما وقتي با چيزي ارتباط برقرار مي كند گرم بوده و وقتي پوست شما با ماده مشكل ساز برخورد مي كند علائم آلرژيك شروع مي شود . شايد به نظرتان ساده بيايد همين تن پوش ها و صابون هاي مرطوب كننده يكي از عواملي هستند كه باعث تشديد آلرژيك مي شود .

يكي از روش هايي كه مي تواند به شما در درمان آلرژيك كمك كند همين درمانهاي قديمي و خانگي مانند (كمپرس سرد) مي باشد . يكي ديگر از روشهاي خانگي براي مشكلات پوستي استحمام با محلول جوش شيرين بوده كه بايد مقداري از آن را در آب حل كرده و به مدت نيم ساعت در آن بمانيد . اگر در جعبه داروهاي خود پماد كالامين داشتيد حتما بر روي پوست ماليده چون بعد از خوابيدن در محلول جوش شيرين و استفاده از آن باعث تسكين خارش پوست شما مي شود . دستگاه بخور سرد در واقع رطوبت محيط را دو چندان كرده و پزشكان توصيه مي كنند كه حتما از اين دستگاه بخور سرد در زمان خواب استفاده كرده تا تاثير بهتري داشته باشد .

استفاده از مرطوب كننده ها را هميشه در برنامه روزانه خود داشته و براي اينكه تاثير آن را دو چندان كنيد حتما بعد از استفاده روي پوست خود را بپوشانيد . اگر شما مشكل خارش پوست شديد بر اثر آلرژيك داريد حتما در منزل پماد هیدروکورتیزون را داشته چون كمك خوبي به شما يقينا خواهد كرد . اگر خارش پوست شما تازه شروع شد حتما جلوي خارش را گرفته چون خارش زياد باعث عفونت و زخم بر روي پوست مي شود . و يكي ديگر از روشهاي خانگي استفاده از سركه سيب بوده كه به اندازه يك قاشق غذاخوري در محل مورد نظر با كمك پنبه بماليد . بر طبق آخرين تحقيقات در طب سنتي سركه سيب ضد ميكروب و ضد قارچ و از بين برنده خشكي پوست مي باشد . و در آخر مي توانم به شما داروي بنادريل را هم توصيه كنم كه به ياد داشته باشيد كه اين دارو علاوه بر تسكين در آلرژيك خواب آور مي باشد .

ضمنا توجه داشته باشید که براحتی می توان از یکسری از تجهیزات پزشکی شامل دستگاه وکیوم، انواع پماد های زخم بستر، تشک مواج و ... برای تسکین مشکلات پوستی  و سایر مشکلات در منزل استفاده نمود.

 دوستان عزیز از دستگاه های بخور سایت ما با مراجعه به لینک زیر،دیدن بفرمایید.

دستگاه بخور سرد

 

 

 

 

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور سرد دستگاه وکیوم زخم بستر تشک مواج


ثبت نظر