کدام دستگاه بخور؟ (با فیلتر یا بدون فیلتر) !


کدام دستگاه بخور؟ (با فیلتر یا بدون فیلتر) !

 امروزه در مراكز فروش تجهيزات و لوازم پزشكي دستگاه بخور (فيلتر دار / بدون فيلتر) وجود داشته كه هر كدام مزيت و معايب هايي دارند . همه دستگاه هاي بخور رطوبت هوا را از طريق توزيع بخار پخش شده در هوا افزايش داده كه داشتن يا نداشتن فيلتر در كيفيت عملكرد دستگاه تاثير دارد .

* مزاياي دستگاه بخور فيلتر دار

فيلتر موجود در دستگاه بخور سرد در واقع به عنوان يك عامل تميز كننده و حذف باكتري هاي موجو در درون آب مي باشد . در واقع اين قسمت از كار بخور بسيار مهم بوده و اگر آب تصفيه نشده بود برايتان تصفيه كرده و براي افرادي كه حساسيت هاي تنفسي دارند بسيار عالي مي باشد .مي توان به يكي ديگر از مزيت هاي اين دستگاه اينگونه اشاره كرد كه آب مورد استفاده در مخزن نيازي نيست كه جوشيده باشد . چون آب از دستگاه فيلتر دار عبور كرده و غبار سفيد رنگ كمتري را در محيط پخش كرده و در ضمن قيمت اين دستگاه در مقايسه با بدون فيلتر تفاوت مي كند . بايد به اين نكته حتما توجه كنيد كه اگر دستگاه بخورتان از نوع فيلتر دار است حتما فيلترهايش را عوض كرده در غير اين صورت با دستگاه بدون فيلتر فرقي ندارد . در كتابچه راهنماي دستگاه توضيحات كامل در خصوص نحوه و مدت زمان تعويض فيلترهاي دستگاه توضيح داده شده است . حتما مي دانيد كه داشتن فيلتر در دستگاه هاي بخور سرد نسبت به دستگاه هاي بخور گرم از اهميت و ويژگي خاصي برخوردار است . چون دستگاه بخور سرد همه مواد معدني آب را در هوا منتشر كرده ولي دستگاه بخور گرم چون عملكردش تبخير است مواد معدني در مخزن دستگاه باقي مي ماند .

** مزاياي دستگاه بخور بدون فیلتر

دستگاه بدون فيلتر اساسا داراي يك فيلتر صفحه اي بوده كه اغلب براي جدا كردن مواد معدني و باكتري هاي موجود در درون آب استفاده مي شود . اين عمل به طور كامل باكتري هاي موجود در درون آب را از بين نمي برد و در ضمن هنگام خراب شدن اين دستگاه در زمان كوتاهي تعمير مي شود . ولي يكي از مزيت هاي دستگاه بخور سرد بدون فيلتر بي صدا بودن آن بوده و به خاطر عدم فيلتر كاربران هنگام استفاده با اين مدل راحتر هستند .

لازم است در اينجا به اين نكته توجه كنيد كه در دستگاه هاي بدون فيلتر حتما از آب جوشيده يا آب مقطر در مخزن دستگاه استفاده كنيد . و در پايان اگر در خريد خود مردد هستيد حتما سري به فروشگاه اينترنتي dam زده تا كارشناسان فروش با كمال آرامش شما را راهنمايي كنند .

 در جریان باشید که عبارات کلیدی و تبلیغاتی این مقاله عبارتند از ( قیمت تجهیزات پزشکی- دستگاه بخور - دستگاه وکیوم - توالت فرنگی - زخم بستر و تشک مواج )

 

برای خرید دستگاه بخور از سایت ما لطفا به لینک زیر حتما مراجعه بفرمایید.

دستگاه بخور سرد


 موارد مرتبط:

 

تاثیر منفی مصرف زیاد از دستگاه بخور بر سلامت

تاثیر دستگاه بخور بر روی پوست صورت

کارایی و موارد مصرف دستگاه های بخور

آیا بخور سرد در فصل زمستان برای بدن مضرر است؟

آيا بهترين درمان براي آسم دستگاه بخور است؟

وجه تمایز دستگاه بخور طرح قارچ با دستگاه های مشابه

 

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور سرد دستگاه وکیوم تشک مواج زخم بستر


ثبت نظر