چند نكته كليدي در مورد خريد دستگاه بخور


چند نكته كليدي در مورد خريد دستگاه بخور

قبل از خریددستگاه بخور سرد باید بدانید که آن را براي چه هدفي مي خواهيد تهيه كنيد و در ضمن قیمت دستگاه های بخور با توجه به نوع کارایی آنها متفاوت است . حتما قبل از اينكه اين دستگاه را از فروشگاه هاي تجهيزات پزشكي  بگيريد بهتر است با پزشك خود مشورت كرده كه چه نوع دستگاه بخور سرد براي شما مناسب است . در اين جا به چند نكته در مورد اينكه قبل از خريد دستگاه بخور (رطوبت ساز خانگي) به چه نكاتي بايد توجه كرد اشاره مي كنم :

حتما وقتي نوع دستگاه (گرم يا سرد) مشخص شد آن را جلوي فروشنده تست كرده چون بعضي از دستگاه هاي بخور صدايشان زياد بوده و براي فرد آزار دهنده مي باشد . هميشه بايد دستگاه بخور را از فروشگاه هاي تجهيزات پزشكي که ارائه کننده انواع تجهیزاتی شامل تشک مواج، دستگاه وکیوم، توالت فرنگی و حتی تجهیزات مربوط به زخم بستر و.... است، و يا داروخانه هاي سطح شهر تهيه كرده تا از استاندارد و با كيفيت بودن آن مطمئن باشيم . پزشكان توصيه ميكنند كه حتما هنگام خريد تجهيزات و لوازم پزشكي به مرغوبيت كالا در وحله اول توجه كرده نه قيمتش . پس در نتيجه جنس دستگاه بخور باید از مواد با كيفيت بوده ، و از خرید دستگاه هایی که از مواد نامرغوب تهیه شده اند لطفا خودداری کنید . 

چگونگي نگهداری دستگاه بخور (رطوبت ساز خانگي)

همه مي دانيم كه دستگاه بخور (رطوبت ساز خانگي) يكبار مصرف نبوده پس در نتيجه در نگهداري آن كوشا باشيم . برای سهولت در پاک كردن دستگاه بهتر است ،  آب داخل مخزن را هر روز خالی كرده و بعد از اينكه كاملا خشك شد مجددا درونش آب بريزيد . در ضمن بايد حتما در هفته دو بار دستگاه را از برق جدا كرده تا بتوانيد املاح و جرم هاي داخل دستگاه را تميز كنيد . در اغلب دستگاه ها فيلتر تعبيه شده كه بايد هر چند وقت يكبار فيلتر آن را عوض كرده تا سطح عملكرد دستگاه بالاتر برود . اگر قصد داريد چند مدتي از دستگاه استفاده نكنيد حتما مخزن آبش را تخليه كرده و كاملا دستگاه را تميز كرده تا باعث به وجود آمدن ميكروب و قارچ در دستگاه نشود .

توچه بفرمایید شما براحتی می توانید از طریق لینک زیر به فروشگاه ما دسترسی داشته باشید.

دستگاه بخور سرد، دستگاه بخور گرم 

 


 

موارد مرتبط:

تاثیر منفی مصرف زیاد از دستگاه بخور بر سلامت

تاثیر دستگاه بخور بر روی پوست صورت

کارایی و موارد مصرف دستگاه های بخور

آیا بخور سرد در فصل زمستان برای بدن مضرر است؟

آيا بهترين درمان براي آسم دستگاه بخور است؟

وجه تمایز دستگاه بخور طرح قارچ با دستگاه های مشابه

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور سرد دستگاه وکیوم زخم بستر تشک مواج


ثبت نظر