پیشرفت چشمگیر تجهیزات پزشکی


پیشرفت چشمگیر تجهیزات پزشکی

  اگر كمي با دقت و توجه ويژه به اطراف خود نگاه كنيم مي بينيم كه تجهيزات پزشكی( تجهیزات تشخیصی ، درمانی، آزمایشگاهی و نهایتا دستگاه های ساده ای مثل دستگاه بخور سرد، دستگاه وکیوم آقایان، تشک مواج و ....) هر روز رو پيشرفت و حالت صعودي به سمت بالا را دارد . و تمام تلاش شركت هاي وارد كننده بر اين بوده تا آخرين تجهيزات پزشكي را وارد كشور كنند تا هموطنان عزيزي كه نيازمند به اين تجهيزات پزشكي هستند استفاده كنند . و خوشبختانه در اين چند سال با جديت وزارت بهداشت و درمان، مراكز درماني از آخرين تجهيزات پزشكي در مراكز خود براي رفاه حال بيماران استفاده مي كنند . يقينا هيچ كشوري توان تامين نياز پزشكي خود را ندارد و نياز به واردات تجهيزات پزشكي دارد ولي ما اميد واريم كه در آينده همه نيازهايمان را در كشور تامين كنيم . در كشور بر روي بعضي از تجهيزات پزشكي كه ساخت داخل مي باشد يك سري آزمايشاتي بر روي بيماران براي اطمينان بيشتر اين تجهيزات پزشكي انجام شده است . كه اين آزمايشات موفقيت هاي بالايي را بدنبال خواهد داشت كه يكي از آن ها مي تواند حمايت از توليد كنندگان تجهيزات داخلي كشور باشد . البته بايد در اين صنعت اين اجازه را داد تا با واردات تجهيزات پزشكي به كشور توليد كنندگان داخلي را ترغيب كرده تا با رقباي خود در اين صنعت رقابت بيشتري كنند . در ضمن امروزه يك سري تجهيزات پزشكي جديدي متخصصان خلق كرده اند كه براي بيماراني مانند ديابت براي بهبودي وضعيتشان بسيار مفيد مي باشد . امروز تصميم دارم در اين مقاله كمي در مورد اين افراد و نوع بيماري و نحوه كنترل كردن بيماريشان با هم گفتگو كنيم .

* استفاده از تجهيزات پزشكي براي افراد ديابتي

يقينا اسم ديابت را از قديم شنيده ايم ولي شايد علت به وجود آمدن اين بيماري را ندانيم و به همين منظور متخصصان تصميم گرفتند تا راهي براي درمان آن انجام دهند . و پزشكان بر اين باورند كه شايد علت پديد آمدن و افزايش اين بيماري در اين چند سال به نوع زندگي افراد بستگي داشته باشد .

خوانندگاه محترم عباراتی شامل دستگاه وکیوم آقایان، دستگاه بخور سرد، قیمت تجهیزات پزشکی از جمله عبارات کلیدی و با اهمیت برای کارشناسان بخش بهینه سازی وب سایت Dam.ir می باشد.

* چه روشي براي درمان ديابت مفيد است؟

يكي از عواملي كه باعث به وجود آمدن اين بيماري در افراد شده بالا بودن قند خون بوده كه رنج طبيعي قند خون در افراد بايد بين 80 تا 120 باشد . پس در نتيجه مي توان با كنترل قند خون و رعايت يك سري نكات تغذيه اي از مبتلا شدن به اين بيماري جلوگيري كنيم . در اين قسمت از مقاله قصد دارم تا كمي در مورد انواع زخم هاي ديابتي و راههاي درمان آن توضيحاتي مختصر ارائه كنم . شما مي توانيد براي مشاهده محصولات مربوط به زخم هاي ديابتي و زخم بستر و ... به قسمت محصولات زخم و پانسمان در سايت تجهيزات پزشكي DAM مراجعه كنيد . يكي از اهداف DAM براي افراد ديابتي اين بوده تا بتواند با ارائه محصولاتي با كيفيت و راهكارهاي جديد كمكي در بهبود وضعيت اين افراد داشته باشد . در ضمن شما عزيزان ميتوانيد با تلفن هاي شركت DAM  و يا از طريق تلگرام مشاوره هاي رايگان در زمينه انواع زخم ها را از كارشناسان دريافت كنيد . لازم به ياد آوريست كه افرادي كه به بيماري ديابت مبتلا هستند زماني كه جايي از بدنشان به هر دليلي زخم شود روند بهبودي آن كمتر از افراد ديگر خواهد بود . اگر شما فردي هستيد كه به ديابت مبتلا ايد حتما با مشاهده هر نوع زخمي براي بهبود آن اقدام كرده و يا به DAM مراجعه كرده و از راهكارهاي آن استفاده كنيد . آيا تا به حال به اين موضوع فكر كرده ايد كه چرا زخم ديابت جزء زخم هاي خطرناك محسوب مي شود . چون اين افراد نمي توانند به راحتي گلوكز و قند خون استفاده كنند به همين منظور قند خون اين افراد بالا رفته و موجب مي شود كه زخم آنها ديرتر بهبود يابد .

* روش هاي درمان زخمهاي افراد ديابتي

شما مي توانيد وقتي دچار زخم شديد از پماد آنتي بيوتيك استفاده كرده و سپس با گازهاي استريل و پانسمان آن را هر روز تميز كنيد . به شما پيشنهاد مي كنم اگر مي خواهيد در روند بهبودي خود تسريع ببخشيد حتما به تجهيزات پزشكي DAM سري زده تا از اين خدمات ويژه مخصوص افراد ديابتي بهره مند شويد .

اين خدمات ويژه فروشگاه تجهيزات پزشكي DAM براي افراد ديابتي عبارتند از:

 (كفش طبي ،پماد زخم بستر و...) . به ياد داشته باشيد كه افراد ديابتي هرگز پابرهنه راه نروند چون حس كف پاهايشان به مرور زمان كمتر شده پس بهتر است كه از دمپايي  ويا كفش هاي مخصوص استفاده كنند . و در آخر اينكه متخصصين فروشگاه تجهيزات پزشكي DAM يك سري كفش هاي ديابتي مخصوص مردانه و زنانه را طراحي كرده كه از زخم شدن پاهاي اين افراد جلوگيري مي كند .

 


مطالب مرتبط:

راز موجود بین سلامت و تجهیزات پزشکی در چیست؟

 

 

 

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم آقایان دستگاه بخور سرد


ثبت نظر