وجه تمايز دستگاه بخور طرح قارچ با دستگاه هاي مشابه


وجه تمايز دستگاه بخور طرح قارچ با دستگاه هاي مشابه

دستگاه بخور سرد مدل (قارچي) غالبا رطوبت هوا را افزايش داده و اغلب مي توان در مصارف ( خانگي) يا (صنعتي) از اين دستگاه بخور سرد استفاده كرد . در اين قسمت مقاله مختصري در مورد ابعاد و مشخصات دستگاه بخور سرد مدل (قارچي) مي پردازم . اين مدل از دستگاه بخور داراي ارتفاع 15CM و به عرض 8CM و حجم مخزن 200ML و مصرف برقش 1V و داراي كابل USB و داراي فيلتر يدك مي باشد . اين دستگاه بخور سرد به تاييد پزشكان بي خطر بوده و از تكنولوژي التراسونیک برای پخش ریز ترین بخار سرد همراه با رطوبتی استاندارد بوده و تازگي ويژه اي به محيط مي بخشد .

شما عزيزان مي توانيد به آساني این دستگاه بخور و چراغ خواب طرح قارچ را به عنوان دكور در اتاق کودکتان ، اتاق خواب ، حمام ، محل كار و ... استفاده كنيد . يقينا پاكی هوای منزل شما از اهميت ويژه ای برخوردار بوده و خشكی هوای محيط يكي از عواملي ايست كه می تواند منجر به بروز مشكلاتي براي افراد مبتلا به آسم شود .طبق تحقيقات انجام شده خشكي هوا فقط بر سلامت شما تاثير منفي نداشته بلكه بر روي لوازم منزل شما مانند (كفپوش هاي چوبي و مبلمان و ...) تاثير منفي مي گذارد .

تنها قابليتي كه اين دستگاه بخور مدل (قارچي) متمايز كرده نسبت به دستگاه هاي مشابه استفاده آن در همه خودروها مي باشد . شركت به شما مشتريان دستگاه بخور طرح قارچ را پيشنهاد داده چون هم شرايط خوبي براي نفس كشيدن و هم شرايط نگه داري لوازم منزلتان را به بهترين نحو انجام مي دهد . از دیگر مزایای اين دستگاه بخور نوع بخار آن جهت جلوگيري از خطر سوختگی ، مصرف انرژی پایین ، صدای کم آن و خواص طبی اش مي توان اشاره کرد . اگر شما مشتري گرامي قصد خريد از شركت DAM  را داريد ابتدا روي دكمه خريد كليك كرده و سپس ثبت سفارش داده و سپس محصول مورد نظر را درب منزل تحويل بگيريد .

 در جریان باشید که عبارات کلیدی و تبلیغاتی این مقاله عبارتند از ( قیمت تجهیزات پزشکیدستگاه بخور - دستگاه وکیوم - توالت فرنگی - زخم بستر و تشک مواج )

لینک زیر شما مشتریان عزیز را راهنمایی می فرماید برای خرید دستگاه های بخور:

دستگاه بخور سرد


 

موارد مرتبط:

 

 

تاثیر منفی مصرف زیاد از دستگاه بخور بر سلامت

 

تاثیر دستگاه بخور بر روی پوست صورت

 

کارایی و موارد مصرف دستگاه های بخور

 

آیا بخور سرد در فصل زمستان برای بدن مضرر است؟

 

آيا بهترين درمان براي آسم دستگاه بخور است؟

 

وجه تمایز دستگاه بخور طرح قارچ با دستگاه های مشابه

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور سرد دستگاه وکیوم زخم بستر تشک مواج


ثبت نظر