نگاه اجمالی بر تضمینی بودن دستگاه وکیوم زنانه (بادکش باسن)


نگاه اجمالی بر تضمینی بودن دستگاه وکیوم زنانه (بادکش باسن)

 دستگاه وکیوم بانوان و کاربردهای متنوع آن: این روزها اگر در محافل زنانه بنشینیم بسیاری از آن ها خوش اندام بودن یکی از آرزوهای آنها درکنار سایر آرزوهای مادی شان می باشد . در حقیقت یکی از خواسته هایشان داشتن باسنی بزرگ بوده که به کمک روش هایی مانند استفاده از دستگاه وکیوم بانوان (بادکش باسن) و جراحی و مصرف کرم ها و ... میباشد . ولی چون جراحی ریسک پذیر است بانوان تمایل به جراحی نداشته و طبق آمار بیشتر بانوان به روش های غیر جراحی مانند استفاده از دستگاه وکیوم (بادکش باسن) بیشتر تمایل نشان میدهند . در هر صورت اگر شما به دنبال بزرگ کردن و فرم دهی باسن و ران های خود هستید این مقاله می تواند برای شما مفید بوده پس با ما همراه باشید . هدف ما امروز با ارائه این مطلب این است که دستگاه وکیوم زنانه (بادکش باسن) را برای شما معرفی کرده تا با اطمینان خاطر به رویاهای خود دست پیدا کنید . در ضمن این دستگاه وکیوم یا بزرگ کننده باسن یکی از دستگاه های ایمن و بدون عارضه بوده و مصرف آن در دراز مدت بلامانع می باشد .

شما می توانید مثل همیشه برای تهیه و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دستگاه با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید .

* اجزاء تشکیل دهنده دستگاه وکیوم زنانه (بزرگ کننده باسن) :

* داشتن پمپی بادوام و پلاستیکی و با وجود یک دکمه در قسمت پمپ شما میتوانید خلاء را از بین برده تا بر روی فشار وارده بر باسن کنترل بیشتری داشته باشید .

* وجود دو کاپ برای قراردادن باسن درون آن که از جنس پلی کربنات بوده و برای تمامی سایزها مناسب بوده و با توجه به فرم باسن طراحی شده است .

* داشتن شلنگ رابط و سوپاپ متصل به کاپ ها .

چگونگی عملکرد دستگاه وکیوم زنانه (بادکش باسن) :

در گام نخست شیلنگ رابط را به پمپ دستی و کاپ ها وصل کرده و سپس کاپ ها را روی قسمت مرکزی باسن قرار دهید . و سپس با فشار پمپ ، مکشی در ناحیه باسن ایجاد شده که باعث شده باسن به  درون کاپ کشیده شود . در مرحله بعدی سوپاپ ها را جدا کرده تا کاپ ها روی باسن ثابت شوند و همین مرحله را برای کاپ بعدی انجام دهید . تقریبا 10 الی 30 دقیقه که گذشت کاپ ها را از روی باسن گرفته و چندین مرتبه به صورت چرخشی برای بزرگ کردن باسن خود در طول روز انجام دهید .

اساسا هر روشی را که برای بزرگ کردن باسن خود انتخاب می کنید شامل مزیت هایی می باشد که مزیت های استفاده از این دستگاه وکیوم عبارتند از :

( عدم عارضه جانبی / اثرات ماندگاری آن در طولانی مدت / برطرف کنندگی لک های تیره در روی باسن / بدون نیاز به کرم های مخصوص برای برجسته سازی کردن باسن و ... ) .

نکته : معمولا بعد از استفاده از دستگاه وکیوم زنانه (بادکش باسن) سوزش و یا قرمزی بر روی باسن خود مشاهده خواهید کرد . که این امر طبیعی بوده و جای نگرانی نیست و این حالت به خاطر ترمیم سلول های ماهیچه ای و چربی باسن جهت حجیم شدن باسن اتفاق می افتد .

در پایان توصیه میکنم که این روش از مطمئن ترین روش ها برای بزرگ کردن باسن بوده که سریع بعد از استفاده نتیجه مطلوب را روی باسن خود مشاهده می کنید . و غالبا بیشتر خریداران رضایت کامل را از دستگاه وکیوم زنانه (بادکش باسن) داشته اند و خریدی مطمئن و مقرون به صرفه را به کمک سایت ما تجربه کرده اند .

 


مطالب مرتبط :

 باید و نباید های نحوه استفاده از دستگاه وکیوم زنانه هنگام زایمان

 

 

 

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم بانوان دستگاه وکیوم آقایان پانسمان زخم بستر


ثبت نظر