نقش متخصصين مجرب در استفاده از تجهيزات پزشكي در بيمارستان ها


نقش متخصصين مجرب در استفاده از تجهيزات پزشكي در بيمارستان ها

   بيمارستانها و مراكز درماني از نهادهاي مهم ارائه دهنده خدمات پزشكي هستند كه با وجود امكانات و تسهيلات ويژه خود در بازگشت حال جسمي افراد در جامعه نقش قابل توجهي دارند . مطمئنا رئيس بيمارستان به دليل مواجه شدن با شرايط خاص نيز از همه بخش ها ي بيمارستان مسئوليت بزرگ تري بر دوش داشته و آن چيزي نيست جز جان انسان ها . يكي از مسئله هاي مهمي كه در اداره امور بيمارستان ها مهم بوده مديريت در بخش تجهيزات پزشكي مي باشد .

واضح است كه اهميت تجهيزات پزشكي و پيشرفتش در درمان بيماري ها نقش مهمي داشته و مي توان ادعا كرد كه بدون اين تجهيزات تشخيص در مرحله ابتدايي بدون نتيجه خواهد بود .

به طور مثال یکی از پر استفاده ترین تجهیزات پزشکی که امروزه بسیار پرکارد بوده و تا حد بسیار زیادی مشکل ناتوانی جنسی را بر طرف کرده است، دستگاه وکیوم آقایان می باشد.

نکته: عبارات کلیدی این مقاله که مد نظر کارشناسان بخش بهینه سازی وب سایت Dam.ir می باشد،عبارتند از دستگاه وکیوم آقایان، خرید تجهیزات پزشکی، قیمت تجهیزات پزشکی

اساسا بايد مدير بيمارستان و مسئولين تجهيزات پزشكي كاملا آشنايي كامل را در امور مربوط به خريد و نحوه استفاده از دستگاه هاي تجهيزات پزشكي را داشته باشند . معمولا هزينه هاي مربوط  به تهيه و استفاده از تجهيزات پزشكي در بيمارستان ها به دو بخش كلي تقسيم مي شوند كه عبارتند از :

بخش اول هزينه ها و سرمايه هستند كه در هنگام خريد تجهيزات پزشكي مشخص شده و بخش دوم هزينه هاي جاري مي باشند . حتما بايد در زمان خريد اوليه هزينه هاي جاري مشخص شده كه اين هزينه ها شامل : (هزينه نگهداري ، هزینه نیروی انسانی، هزینه خدمات، هزینه لوازم و مواد مصرفی ) مي باشد . معمولا در هنگام بودجه بندي بيمارستان بايد پيش بيني هزينه هاي جاري صورت گرفته تا از هزينه تعويض و جايگزيني تجهيزات پزشكي قبل از اتمام طول عمر دستگاه جلوگيري كند . اساسا نقش نيروي انساني در كارايي و تاثير بهتر تجهيزات پزشكي مهم بوده ولي سوال اينجاست آيا مدرك تحصيلي منجر به بهبود كارايي اين تجهيزات مي شود يا عوامل ديگري موثر است . يكي از مهم ترين موانعي كه در مورد استفاده  بهينه از تجهيزات پزشكي مي باشد حساس و ظريف بودنشان بوده و بيشترين موارد خرابي مربوط به قسمت الكترونيك اين وسايل مي باشد .

 در بيمارستان ها بيشترين تجهيزات پزشكي مربوط به آزمايشگاه ها و اتاق عمل بوده كه ساخت بيشتر اين تجهيزات پزشكي مربوط به كشورهاي آلمان و آمريكا و سوئد مي باشد . مسئولين بيمارستان ها بايد براي نظارت و استفاده بهينه از تجهيزات پزشكي از افراد متخصص در اين راستا استفاده كرده تا هزينه هاي هنگفت بيمارستان در خصوص تجهيزات كاهش يابد .

 


 مطالب مرتبط:

نقش متخصصين مجرب در استفاده از تجهيزات پزشكي در بيمارستان ها

چگونه بدون خجالت (دستگاه وکیوم آقایان – کاندوم و ژل جنسی ...) را تهیه کنیم ؟

آيا دستگاه وكيوم بهترين گزينه براي مشكل زود انزالي است ؟ 

دستگاه وکیوم چیست؟ 

دستگاه وکیوم برای کدام دسته از آقایان مناسب است؟ 

دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا سريع ترين راهكار براي درمان ناتواني جنسي

رفع زود انزالی و عوارض ناشی از آن با دستگاه وکیوم آقایان

 

 

 

 

 


دستگاه وکیوم آقایان قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم


ثبت نظر