نقش تجهيزات پزشكي در بهبود بيماري هاي صب العلاج


نقش تجهيزات پزشكي در بهبود بيماري هاي صب العلاج

   امروزه بهداشت و سلامت جزء يكي از حوزه هاي مهم در دنياي امروز به حساب آمده كه به تبع نقش مهمي بر حوزه هاي اجتماعي و فرهنگي و اقتصادي كشور خواهد داشت . سرمايه گذاري كردن بر نيروي انساني و توجه خاص به بهداشت و سلامت افراد جامعه باعث افزايش توان نيروي كار و توليد و رشد اقتصاد در كشور شده است . بر اساس آخرين اطلاعات بانك جهاني هزينه سلامت ايران در سال (2014 – م ) معادل 6.89 % از توليد ناخالص داخلي را به خود اختصاص داده كه به نسبت سال قبل 0.4 % افزايش داشته است .

خوانندگان محترم توجه بفرمایید:

عباراتی شامل قیمت تجهیزات پزشکی- دستگاه وکیوم آقایان- دستگاه وکیوم- دستگاه بخور سرد، از جمله عبارات کلیدی و تبلیغاتی این مطلب می باشد.

يكي از شاخصهاي مهم حوزه سلامت و درمان در كشور وضعيت تجهيزات بيمارستان ها و تخت هاي موجود دربيمارستان ها بوده كه طبق آمار وزرات بهداشت تخت هاي بيمارستاني شرايط خوبي ندارد . يكي از نگراني هايي كه اين روزها حوزه سلامت را درگير خود كرده رشد نگران كننده بيماري سرطان بوده است . كه طبق آمار بدست آمده از سوي آژانس بین المللی تحقیقات سرطان ، بيشترين مرگ و مير در زنان مربوط  به سرطان سينه و مردان مربوط به سرطان ريه بوده است . كه اين آمار آژانس بين المللي تحقيقات سرطان در مورد ايران نيز سنخيت داشته به گونه اي كه ايران از نظر رشد سرطان متاسفانه در جهان رتبه اول را دارد . تجهيزات پزشكي مي تواند نقش مهمي در تشخيص و درمان به موقع سرطان داشته و با وجود كيفيت مناسب اين تجهيزات مي توان در ارائه خدمات بهتر به اين بيماران نقش داشت . بر اساس رتبه بندي در چند سال گذشته ايران پنجمين بازار جذاب منطقه در عرصه تجارت تجهيزات پزشكي بوده است . وزارت بهداشت باتوجه به اهميت در بخش سلامت و در جهت پيشرفت و ارائه خدمات بهتر به هموطنان با همكاري شركت هاي تخصصي در حوزه سلامت به يك سري فعاليتهايي پرداخته است . كه عمده ترين اين فعاليت ها در حوزه سلامت تامين تجهيزات پزشكي و لوازمات بيمارستاني ، تامين دارو ، خدمات بروز و بهتر به مراكز جامع سرطان مي باشد .

موضوع فعاليت و اهداف اين وزارتخانه در زمينه سلامت و تجهيزات پزشكي به شرح زير مي باشد :

* ايجاد مراكز درماني براي بيماران صعب العلاج .

* ساخت تجهيزات پزشكي در داخل كشور و مشاركت با برخي برندهاي مطرح تجهيزات پزشكي .

* دسترسي راحت بيماران به خدمات تشخیصی و درمانی مناسب .

* تأمین بهترین تجهیزات پزشکی با رعایت استانداردهای پزشکی جهان .

* خريد و فروش و صادرات كليه لوازمات مربوط به امور پزشكي و تجهيزات پزشكي و لوازمات بيمارستاني .   

برای خرید تجهیزات پزشکی از سایت Dam  می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

خرید دستگاه وکیوم آقایان

 


 مطالب مرتبط:

آيا مداواي برخي بيماري ها با استفاده از تجهيزات پزشكي صحت دارد ؟

نقش تجهيزات پزشكي در بهبود بيماري هاي صب العلاج

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم آقایان دستگاه وکیوم دستگاه بخور سرد


ثبت نظر