مهر تایید وزارت بهداشت و درمان ايران بر دستگاه وکیوم


مهر تایید وزارت بهداشت و درمان ايران بر دستگاه وکیوم

اين دستگاه ( دستگاه وکیوم) بيشتر براي افرادي مناسب است که قادر به حفظ نعــوظ خود در حیــن نزدیکـــی نبوده كه اين مشكل به عـلت عــدم ورود حجم خون کافــی به درون آلت می باشد . اين دستگاه به كمك مكش پمپ باعث ورود حجم خون كافي درون آلت شده و باعث افزايش حجم خون در آلت شده و در آن موقع نعـوظ به راحتي صورت ميگيرد . و در ضمن كارايي وكيوم مطابق با عملكرد طبیعی دستگاه تناسلي مردان بوده و استفاده از آن به توصيه پزشكان براي اين افراد بلامانع است .  بايد زمان حفظ نعوظ آلت به اندازه اي باشد كه تا پايان رابطه ادامه داشته ولي اگر كمتر از آن باشد باعث افسردگي شده كه در اين موقع بهترين وسيله وكيوم است . و استفاده درست از دستگاه وكيوم باعث بهبود كيفيت روابط زناشويي شده و مي توان با استفاده از قسمت ويبره اش و قرار دادن آن بر روي آلت زود انزالي را كنترل كرد . که دقیقا این دستگاه فوق العاده، مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ايران قرار گرفته است.

در اين قسمت از مقاله مي خواهم در مورد زود انزالي (زن و مرد) مختصري توضيح دهم . زود انزالي يعني رخ دادن انزال قبل از اینکه دو طرف به اوج لذت جنسی رسيده باشند كه این امر باعث عدم رضایت شریک جنسی در این رابطه مي باشد . و در واقع زود انزالي يك نوع ناتواني جنسي بوده كه امروزه يكي از مشكلات جنسي مردان بوده كه ميزان آن در جامعه خيلي چشم گير مي باشد .
براي درمان اين مشكل روش هاي مختلفي وجود دارد كه شامل : (رفتار درماني ، دارو درماني و استفاده از دستگاه وكيوم) در مرحله آخر مي باشد

 

آيا دستگاه وكيوم سينه (بادكش سينه) تاثير مثبت بر بدن دارد؟

 

از دوران قديم بادكش درماني در بين افراد مرسوم بوده و به عنوان يك راه درمان در طب سنتي براي بيماري خود استفاده مي كردند . امروز در اين مقاله قصد دارم مختصري در مورد دستگاه وكيوم سينه كه يكي از كاربردهاي آن بزرگ كردن سينه مي باشد گپ و گفتي كنيم . همان طوري كه مي دانيم ماساژ دادن  به حالت معمولي ايجاد يك فشار مثبت بر بدن بوده ولي فشار وارده بر بدن با وكيوم نوعي فشار منفي مي باشد . كه اين عمل باعث شده كه بافت هاي سينه به بيرون زده و بافتها و گردش خون در آن ناحيه را تحريك كرده و باعث بزرگ شدن آن مي شود . در اين جا لازم مي بينم كه بگويم اين دستگاه وكيوم سينه همه اجزاء اش قابل جدا شدن و نشكن بوده و نحوه استفاده آن با كمك كتابچه راهنمايش بسيار ساده است . در ضمن اين دستگاه وكيوم سينه در كشور هم توليد شده كه به نسبت مشابه خارجي آن ارزانتر ولي با كيفيت تر بوده و به راحتي مي توان در بازار تهيه كرد .

*اجزاء تشكيل دهنده دستگاه (وكيوم)

اين دستگاه وكيوم داراي  قسمت هاي مختلفي نظير : 2 ليوان ، يك پمپ مكنده ، رابط ليوان ، سوپاپ شلنگ رابط ، رابط پمپ ، پمپ تفنگ وکیوم و دسته پمپ مي باشد .

** تاييديه دستگاه توسط شركت هاي معتبر

قابل توجه شما خريداران عزيزان كه دستگاه وكيوم دارای تايیدیه از بزرگ ترين شركت هاي معتبر دنيا بوده و حتي وزارت بهداشت و درمان ايران هم آن راتاييد كرده است . و در كلام پاياني جا دارد كه متذكر شوم این محصول توسط صدها شخص و دکتر اين دستگاه مورد استفاده قرار گرفته که این موضوع میزان موفقیت آنرا چشم گیر تر می کند .

 


 

مطالب مرتبط:

 

آیا شما تمایل به داشتن سینه های بزرگ، ثابت و سالم دارید؟

 

مهر تایید وزارت بهداشت و درمان ایران بر دستگاه وکیوم

 

دستگاه وکیوم چیست؟


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم دستگاه بخور تشک مواج زخم بستر


ثبت نظر