مقایسه روش های درمان اختلال نعوظ در گذشته و حال


مقایسه روش های درمان اختلال نعوظ در گذشته و حال

   شما بعد از اولین رابطه جنسی وقتی متوجه مشکل خود یعنی زود انزالی شدید اولین کاری که باید انجام دهید مراجعه به یک پزشک متخصص می باشد . و سپس پزشک معالج شما اولین کاری که برایتان انجام می دهد مطمئن ترین و بهترین راه درمان برای مشکل زود انزالی شما، به شما پیشنهاد می دهد . که انتخاب راه درمان بسته به شرایط جسمانی شما داشته که با تشخیص پزشکتان یکی از راه ها مانند استفاده از دستگاه وکیوم آقایان وعمل جراحی و مصرف دارو را انتخاب کنید .

مصرف داروهایی مانند (سیلدنافیل ، تادالافیل ، واردنافیل ) هر سه دارو یک کارایی را داشته و هر سه باعث شل شدن عضلات دستگاه تناسلی شده که باعث افزایش جریان خون در آلت می شود . این داروها هر کدام در مقدار مصرف و مدت زمان تاثیرش و اثرات جانبی اش متفاوت بوده که پزشک شما با توجه به سیستم بدنتان یکی را تجویز می کند .البته مصرف دارو در تمام افراد موثر نبوده و شاید استفاده از دستگاه وکیوم آقایان در بدن شما بهتر جواب بدهد که باز باید با مجوز پزشک این کار انجام شود .

شاید برایتان جالب باشد که در طب سنتی های قدیمی بیشتر از طریق مواد غذایی مانند مصرف ( آب ، سیر، میوه ها ، ترب و پیاز ) به درمان اختلال نعوظ می پرداختند  . ولی متاسفانه امروزه کسی این روش ها را استفاده نمی کنند و به روش های جراحی و مصرف دارو و استفاده از دستگاه وکیوم آقایان بیشتر تمایل نشان می دهند .  معمولا ایمپلنت یا همان عمل جراحی دستگاه تناسلی آخرین راه درمان این افراد بوده که پیچیده ترین ایمپلنت ، ایمپلنت سه تیکه ای بوده که در بدن فرد کاملا پنهان است . که به عقیده پزشکان این روش یک سری خطراتی را مانند عواقب ناشی از عفونت و فرسایش ، وجود هرگونه شکست مکانیکی در دستگاه ، کوتاه شدن آلت تناسلی بدنبال خواهد داشت .

برای خرید دستگاه وکیوم می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید

خرید دستگاه وکیوم آقایان

 


 مطالب مرتبط:

چگونه بدون خجالت (دستگاه وکیوم آقایان – کاندوم و ژل جنسی ...) را تهیه کنیم ؟

آيا دستگاه وكيوم بهترين گزينه براي مشكل زود انزالي است ؟ 

دستگاه وکیوم چیست؟ 

دستگاه وکیوم برای کدام دسته از آقایان مناسب است؟ 

دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا سريع ترين راهكار براي درمان ناتواني جنسي

رفع زود انزالی و عوارض ناشی از آن با دستگاه وکیوم آقایان

 

 

 

 

 


دستگاه وکیوم آقایان دستگاه وکیوم قیمت تجهیزات پزشکی


ثبت نظر