مزیت روغن خراطین در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان


مزیت روغن خراطین در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

   پیرو مقالات گذشته که در مورد دستگاه وکیوم آقایان با هم صحبت کردیم امروز می خواهم تا درمورد یکی دیگر از روش های بزرگ کردن آلت مردان با هم صحبت کنیم . در جوامع امروزی در اکثر موارد شاهدیم که مردان به دلایل مختلفی مانند ( ژنتیک و یا نوع تغذیه و یا مشاغل مختلف و ... ) از کوچک بودن دستگاه تناسلی خود رنج می برند . که این کوچک بودن دستگاه تناسلی می تواند هم در روحیه این افراد و هم در نحوه رابطه جنسیشان تاثیر زیادی بگذارد . که یکی از مشکلاتی که در روحیه این افراد تاثیر گذار است پایین بودن اعتماد به نفس آنان در حین رابطه جنسی می باشد که از نظر روانشناسی مهم است .

پس با ما همراه باشید تا به یکی از روش های جالب و جذاب برای بزرگ و کلفت تر کردن دستگاه تناسلی مردان بپردازیم . شاید شما عزیزی که مشغول خواندن این مطلب هستید جزء کسانی باشید که با این مشکل مواجه هستید و روش های مختلفی را امتحان کرده اید ولی به نتیجه دلخواه نرسیده اید . آیا تا به حال چیزی در مورد روغن خراطین شنیده اید بله درست حدس زده اید این روغن برای افزایش آلت در مردان و بزرگ کردن سینه در زنان بسیار مناسب است . پس به جرات میتوان گفت که یکی از بهترین روش های بزرگ کردن آلت تناسلی علاوه بر دستگاه وکیوم ،استفاده از روغن خراطین بوده که در کتب سنتی زیاد در مورد آن گفته شده است .

گذری بر روغن خراطین در طب سنتی

در گذشته که روش های پیشرفته مانند جراحی ها و یا دستگاه وکیوم آقایان نبود در طب سنتی استفاده از این روغن را برای بزرگ کردن آلت مردان تجویز می کردند . البته این روغن را به دو شیوه یکی از زالو و دیگری از کرم خاکی  تهیه می کنند که مراحل ساخت پیچیده ای نیز دارد . ولی خوشبختانه در ایران نیز این روغن خراطین ( زالو و کرم خاکی ) تولید شده و به بازارهای داخلی و خارجی فرستاده می شود . در ضمن روغن خراطین کرم خاکی نسبت به روغن خراطین زالو از اثر تاثیر پذیری کمتری برخوردار می باشد .

شاید برایتان جای سوال باشد که چند وقت باید از این روغن استفاده کرد شما بعد از مصرف دو ماه به صورت مداوم به نتیجه مورد نظر خود می رسید . روش استفاده از این روغن به اینگونه است که فرد ابتدا دستگاه تناسلی خود را به مدت 1 دقیقه ماساژ داده تا جریان خون بیشتر شود . و سپس روغن خراطین را به اندازه 10 تا 15 قطره در محل مورد نظر ریخته و شروع به مالیدن می کنید . که این ماساژ باید حدود 10 دقیقه انجام شده و این عمل را فرد باید روزی دو بار در طول شبانه روز انجام داده تا تاثیرش بهتر نمایان شود . البته از یاد نبرید که در جعبه روغن خراطین زالو یک پماد خراطین زالو بوده که استفاده از آن باعث افزایش تحریک پذیری بافت آلت می شود .

پس در کلام آخر اینکه یکی از مهم ترین و سالم ترین روش ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و همچنین درمان قطعی زود انزالی روغن خراطین است . که این روغن خراطین از نظر بزرگان طب سنتی قدیم در ایران مانند ابوعلی سینا و جهان مورد تایید می باشد .

در پایان عرض می کنم که انتخاب با شماست، شما براحتی میتوانید با بکارگیری از دستگاه وکیوم و یا استفاده از روغن زالو و..... به نتیجه دلخواه خود برسید، مقاله بالا صرفا جهت آگاهی و آشنایی شما عزیزان نوشته شده است. موفق و سربلند باشید.

 


 

مطالب مرتبط:

آنچه باید درباره داروی تاخیری ویاگرا دانست؟

دستگاه وکیوم چیست؟

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم آقایان پماد رخم بستر دستگاه بخور سرد


ثبت نظر