كارايي و موارد مصرف دستگاه هاي بخور


كارايي و موارد مصرف دستگاه هاي بخور

با شروع زمستان و سرد شدن هوا میكروب‌ها و ذرات معلق شرایط محیطی مناسبي را برای ابتلا به حساسیت و سرما خوردگی‌ها فراهم می‌كنند . یكی از بهترين راهكارها با توجه به پیشنهاد اکثر پزشکان، استفاده از دستگاه بخور سرد در محیط منزل می باشد و با مرطوب كردن هوا و از بین بردن باكتری‌ها با اين دستگاه شرایط بهتر و ايده آلي را برای تنفس و مراقبت از پوست خود فراهم می‌كنيد . نام ديگر دستگاه‌ بخور ، رطوبت ‌ساز خانگی بوده كه با كنترل رطوبت محل كار یا زندگی دمای محیط را متعادل كرده و برای افرادي كه از آلرژي رنج مي برند،  گزینه  بسیار خوبيست . 

دلايل استفاده از دستگاه بخور

به گفته متخصصين رطوبت ايده آل براي فضاهاي بسته بايد بين 30 تا 50 درجه باشد . و چون این مقدار در محیط ‌های پر رفت و آمد وشلوغ كمتر از مقدار معين مي باشد باید حتما از دستگاه‌های بخور استفاده كرد . همه مي دانيم كه در فصل زمستان رطوبت هوا كم و در تابستان زياد مي باشد در نتيجه پزشكان استفاده از بخور‌ را برای افرادي كه مشكلات تنفسی دارند توصيه می‌كنند .

قسمت هاي تشكيل شده در دستگاه  بخور

دستگاه‌های بخور از سه قسمت ( مخزن جدا شدنی آب، دهانه خروج و تنظیم بخار) با قابلیت چرخش 360 درجه و فضای كوچكی برای ریختن انواع خوشبوكننده‌ها تشكیل شده است . البته اكثر اين دستگاه ها امكانات متفاوت دیگری هم مانند (چراغ شب‌تاب، كلید تایمر و. . .) در دستگاه تعبيه شده كه با خرید آن می‌توانید با یك تیر چند نشان بزنید . حتی می‌توانید با مشورت با پزشك مربوطه و ارائه پیشینه‌ای از حساسیت، بیماری و حتی شرایط محیطی كه در آن قرار دارید، بهترین انتخاب را داشته باشید . مطمئنا پزشك مربوطه به شما خواهد گفت كه بخور گرم برای شما بهتر است یا بخور سرد .

خرید دستگاه بخور از طریق مراجعه به لینک زیر:

دستگاه بخور سرد


موارد مرتبط:

تاثیر منفی مصرف زیاد از دستگاه بخور بر سلامت

تاثیر دستگاه بخور بر روی پوست صورت

کارایی و موارد مصرف دستگاه های بخور

آیا بخور سرد در فصل زمستان برای بدن مضرر است؟

آيا بهترين درمان براي آسم دستگاه بخور است؟

وجه تمایز دستگاه بخور طرح قارچ با دستگاه های مشابه

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور سرد دستگاه وکیوم زخم بستر توالت فرنگی تشک مواج


ثبت نظر