كارايي تجهيزات پزشكي در افراد معلول


كارايي تجهيزات پزشكي در افراد معلول

   شايد شما در كوچه و خيابان افراد معلول جسمي حركتي را بارها ديده باشيد كه اين افراد با كمك يك سري تجهيزات پزشكي به تناسب نيازشان از آن ها استفاده ميكنند . در فرهنگ لغت معلول به شخصي گفته مي شود كه از نظر جسمي يا ذهني داراي نقايصي بوده كه اين اختلالات گاهي موجب شده كه روند زندگي برايشان سخت تر شود . ولي اين افراد نبايد به خاطر نقص خود به فردي گوشه گير تبديل شوند بلكه بهتر است در سازمانهايي  كه معلولين در آن ها هستند به فعاليت هاي مختلف مشغول شوند . خوشبختانه امروزه شركتهاي زيادي در كشور وجود دارند تا خدمات رفاهي خوبي را به اين عزيزان ارائه كنند كه يكي از آن ها شركت DAM مي باشد . شركت  DAM تمام تلاش خود را كرده تا اين افراد بتوانند با كمك يك سري از تجهيزات پزشكي به راحتي به زندگي و كسب و كار خود بپردازند .

کلمات کلیدی و تبلیغاتی این مقاله شامل: قیمت تجهیزات پزشکی، تجهیزات پزشکی (دستگاه وکیوم آقایان، دستگاه بخور سرد، پماد زخم بستر و....) می باشد که برای کارشناسان بخش بهینه سازی وب سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد

 

چگونگي خريد تجهيزات پزشكي براي افراد معلول

اين گروه از تجهيزات پزشكي خاص كه بيشتر شامل افراد معلول و كم توان مي باشد اكثرا در آسايشگاه ها و در منازل كاربرد دارد . در اين مقاله سعي ميكنم به يك سري از اين تجهيزات پزشكي خاص اشاره اي داشته باشم تا هنگام خريد اين تجهزات پزشكي به مشكلي برنخوريد .

يكي از دستگاه هايي كه خيلي براي حمل و نقل معلولين مورد استفاده مي باشد بالابر بوده كه به همراهان معلولين جسمي كمك كرده تا راحت تر بتوانند آن ها راجابجا كنند . كه خوشبختانه در كشور اين بالابرها ساخته شده كه داراي ضمانت نامه هم مي باشند . به شما پيشنهاد ميكنم اگر مي خواهيد در ابتدا يك سري اطلاعات اوليه در خصوص تجهيزات پزشكي كسب كنيد حتما به فروشگاه اينترنتي DAM  سري بزنيد .

اغلب خانواده هايي كه در منزل يك بيمار ضايعه نخاعي دارند استفاده برخي از تجهيزات پزشكي مانند ويلچرها برايشان از ضروريات مي باشند . كه اين ويلچر ها اساسا مدل هاي مختلفي در بازار موجود بوده كه براي دوام بيشتر توليد كنندگان بدنه اين وليچرها را از آلومينيوم درست مي كنند . يك سري از ولچر ها براي مصارف خاصي مانند حمام ها هستند كه داراي لگن مخصوصي بوده كه تا فرد معلول بتواند براحتي استحمام كند . در ضمن به غير از اين مدل وليچر ها ، ويلچرهاي ساده و برقي هم در بازار موجود مي باشد كه بسته به تناسب و توان ، شخص معلول از آنها استفاده مي كند . يكي از مواردي كه در ويلچرها اهميت دارد زاويه نشيمنگاه آن بوده كه به طور طبيعي بين (10- 0) درجه بوده ولي براي ويلچرهاي ورزشي بين (20- 0) درجه مي باشد . هنگام استفاده از ويلچر شما به عنوان همراه فرد معلول از او بخواهيد تا پاي خود را در وضعيت مناسب گذاشته تا باعث تعادل بيشتر و جلوگيري از آسيب هاي احتمالي شود .

عصا هاي مختلف نيز جزء تجهيزات پزشكي محسوب شده كه در مدلهاي و اندازه اي مختلف مانند ( آرنجي ، چهارپایه و نیز دستی ) در فروشگاه ها موجود ميباشد . كه جنس بيشتر اين عصاها از آلومينيوم و گالوانيزه مي باشد كه شما مي توانيد بسته به شرايط بيمار خود از آنها استفاده كنيد .

واكرها مناسب افرادي كه كم توان حركتي اند مناسب بوده و جنسش آلومينيوم بوده و فرد براحتي مي تواند آن را جابجا كرده و ارتفاعش را به اندازه نيازش تنظيم كند . دستگيره هاي آن از جنس فوم و نرم بوده و تا وزن حدود  115KG را مي تواند تحمل كند . البته اين محصولاتي كه به شما معرفي كرديم فقط يك سري از كالاهاي DAM بوده كه شما مي توانيد با گرفتن تماس مشاوره هاي لازم را در مورد تجهيزات پزشكي دريافت كنيد . لازم به يادآوري است كه تمام كالاهاي اين فروشگاه اينترنتي از نظر قيمت تضمين شده بوده و تمام كالاها داراي برگه ضمانت نامه مي باشند . و در پايان DAM تمام سعي خود را كرده تا بتواند بهترين محصولات را با بهترين كيفيت خدمت هموطنان خود ارائه كرده زيرا اين كمك مسلما براي شركت بسيار خير و بركت را بدنبال خواهد داشت .


مطالب مرتبط:


شناخت بجا از تجهيزات پزشكي براي بيماران و سالخوردگان

 

 

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم آقایان دستگاه بخور سرد


ثبت نظر