رفع زود انزالی و عوارض ناشی از آن با دستگاه وکیوم آقایان


رفع زود انزالی و عوارض ناشی از آن با دستگاه وکیوم آقایان

زود انزالی به حالتی گفته میشود که مرد بعد از نزدیکی و دخول به ارگاسم و انزال رسیده و سپس توانایی ارضای جنسی همسر خود را از دست می دهد . این انزال بین 30 ثانیه تا 2 دقیقه بعد از شروع دخول صورت گرفته و هنگام درمان این انزال همزمان بر روی بدن و ذهن یک سری اقداماتی صورت می گیرد . که در این حالت مرد به سلامت جسمی و روحی خوب برای یک نزدیکی جنسی طولانی دست پیدا می کند . طبق آمار بدست آمده در آمریکا 25 تا 40 ٪ مردان دچار زود انزالی بوده که در کشور ما این آمار بیشتر می باشد، به همین منظور بیشتر پزشکان در ایران استفاده از دستگاه وکیوم آقایان را برای راه درمان این مشکل پیشنهاد می کنند .

شما عزیزان به راحتی می توانید این دستگاه وکیوم را در فروشگاه های لوازم بهداشتی و یا فروشگاه های اینترنتی مانند DAM تهیه کنید . که شما خریداران میتوانید به خاطر آشنایی بیشتر و نحوه کارایی دستگاه وکیوم آقایان با مشاورین فروش شرکت و یا از طریق تلفن مشاوره لازم را از کارشناسان بگیرید . که این دستگاه مخصوص، دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت ایران بوده و فروش آن در تمام فروشگاه ها و داروخانه ها بلامانع می باشد . استفاده از این دستگاه برای افرادی که قادر به ایجاد و حفظ نعوظ در زمان نزدیکی نیستند و یا به دلیل بیماری و یا اعتیاد دچار انزال زودرس هستند بهترین گزینه است .

به خاطر همین عوارض ناچیز و کارایی بسیار خوب این دستگاه هر روز بیشتر از گذشته مورد توجه بیماران قرار گرفته است .در ضمن بعد از قرص سیلدنافیل استفاده از دستگاه وکیوم شایع ترین راه درمان برای این گروه از بیماران می باشد . در واقع ناتوانی جنسی در مردان شامل بیماری های شایع در ارولوژی بوده که پزشکان اول قرص سیلدنافیل را تجویز کرده و سپس دستگاه وکیوم آقایان را توصیه می کنند . هدف من از این مقاله این بود تا کمی به مشخص نمودن علت زود انزالی و دلیل موفقیت دستگاه وکیوم آقایان بپردازم . و در پایان شما مشتریان توجه داشته باشید که در فروشگاه اینترنتی DAM با کیفیت ترین کالا ها با کمترین سود به چشم شما خورده که جزء امتیازات این شرکت می باشد . 


مطالب مرتبط:

آيا دستگاه وكيوم بهترين گزينه براي مشكل زود انزالي است ؟ 

دستگاه وکیوم چیست؟ 

دستگاه وکیوم برای کدام دسته از آقایان مناسب است؟ 

دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا سريع ترين راهكار براي درمان ناتواني جنسي

رفع زود انزالی و عوارض ناشی از آن با دستگاه وکیوم آقایان

 

 

 

 

 


دستگاه وکیوم آقایان دستگاه وکیوم قیمت تجهیزات پزشکی






ثبت نظر