دستگاه وکیوم چیست؟


دستگاه وکیوم چیست؟

   اساسا وكيوم به معني خلاء بوده و در لغت نامه فارسي به نام پمپ معروف است .  (وکیوم) در كل شامل تجهيزات پزشکی بوده كه با طراحی خاص باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد. شكل ظاهري دستگاه وكيوم آقایان به گونه ايست كه از یک محفظه شیشه ای و یک پلاستیک کوچک حفاظی در سر ورودی آن و یک بخش پلاستیکی مثل دستگاه فشار خون تشکیل شده است .

نحوه ی کارکرد دستگاه وکیوم آقایان:

 روش و عملكرد اين دستگاه به گونه اي ايست که محفظه را روی آلت سوار كرده به طوريکه حفاظ پلاستیکی در اطراف تنه آلت قرار گرفته و از ورود هوا جلوگیری کند . سپس به كمك وسيله اي كه شبيه دستگاه فشار است شروع به پمپ زدن كرده كه باعث بيرون كشيده شدن هواي درون محفظه شده كه فشار خون در آلت بالا مي رود . و با اين كار آلت خیلی سریع بزرگ شده و حتی از حالت نعوظ در حالت عادی هم بیشتر می شود .

دستگاه وکیوم آقایان بدلیل عوارض بسیار كم و کارایی بسیار خوب ، مورد توجه و استقبال بيماران قرار گرفته است . در ضمن این روش درمانی بی خطر ترین ، موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش درمان بوده و دو هفته زمان برای مسلط شدن بیمار به نحوه استفاده از دستگاه لازم است . در موقع استفاده از دستگاه وکیوم آقایان بيمار حتما از همسر خود کمک گرفته و هر دو در استفاده از دستگاه همکاری كرده چرا که این همکاری باعث بهتر شدن روابط جنسی خواهد شد . در مقایسه با روش پروتز آلت بسیار ارزانتر و دارای عوارض کمتر بوده و در تمامی موارد ناتوانی جنسی سودمند بوده و همین امر باعث استقبال زیاد بیماران شده است . اين دستگاه بسيار موثر وبي خطر در درمان انواع ناتواني هاي جنسي (مردان و زنان) بوده و یکی از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژی امریکا مي باشد . نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش از %۹۸ موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصیه های پزشکان می تواند تا %۱۰۰ مؤثر باشد . و در پايان بايد متذكر شوم كه  وزارت بهداشت و انجمن اورولوژی ایران اين دستگاه را تائيد كرده اند . 

از طریق مراجعه به لینک زیر از دستگاه وکیوم آقایان دیدن بفرمایید.

دستگاه وکیوم آقایان

 

 

 


دستگاه وکیوم آقایان دستگاه وکیوم


ثبت نظر