دستگاه وکیوم بانوان برای فرم دهی سینه


دستگاه وکیوم بانوان برای فرم دهی سینه

فرم دهی سینه هایتان با دستگاه وکیوم بانوان (بادکش سینه)

امروزه اگر توجه بیشتری به اطرافمان کنیم می بینیم که بانوان و دختران جوان بیشتر از گذشته به زیبایی اندام خود مانند ( سینه و باسن ) توجه می کنند . غالبا سینه ها و اندام های یک خانم برای خودش و هم کسی که او را می بیند بسیار حائز اهمیت می باشد . در بین بانوان مشاهده شده کسانی که اندام های خوش فرم تری دارند بهتر می توانند از لباس های زیبا استفاده کنند و مثل یک ملکه در بین دیگران بدرخشند . و ممکن است برای رهایی و رفع مشکل خود دست به کارهای زیادی بزنند از جمله استفاده از دستگاه وکیوم زنانه (بادکش سینه) و جراحی و .... .

بیشتر بانوان به خاطر اینکه دستگاه وکیوم بانوان ( بادکش سینه ) دارای طراحی و مزیت های بهتری نسبت به جراحی دارد را گزینه بهتری برای خلاص شدن از شر مشکل خود انتخاب می کنند. زیرا این امکان برایشان ایجاد می شود که بدون جراحی و مصرف داروهای شیمیایی و تزریق در کمترین زمان بهترین تاثیر را روی سینه های واقعی خود داشته باشند . کلا دستگاه وکیوم زنانه ( بادکش سینه ) یک دستگاه کاملا مکانیکی و بدون درد و هنگام کارکردن با آن نیاز به هیچ گونه مواد شیمیایی نبوده و هیج گونه عوارضی را بدنبال ندارد . فقط به خاطر فشار وارده بر سینه بافت های سینه تحریک شده و باعث افزایش تدریجی آن شده و بر خلاف کرم های حجیم کننده سینه دارای ماده دگزا نیست . خوشبختانه با وجود امکانات وسیعی که در کشور خود داریم در این زمینه پیشرفت های بسیار عالی برای ساخت دستگاه های وکیوم زنانه را بدست آورده ایم . با وجود اینکه خیلی از ساخت و تولید این دستگاه های وکیوم زنانه ( باد کش سینه) در کشور نمی گذرد ولی محبوبیت خاصی را بین مصرف کنندگان خود کسب کرده است . و این محبوبیت فقط به خاطر این بوده که تولید کنندگان در ساخت دستگاه وکیوم زنانه (بادکش سینه) از بهترین تجهیزات برای ساخت و تولید استفاده می کنند . در ضمن یک پیشنهاد عالی برای شما داریم برای اینکه به نتیجه مطلوب تری برای سفت کردن اندام خود برسید هنگام استفاده از دستگاه همزمان از کرم های مخصوص سینه استفاده نمایید . زیرا استروژن گیاهی موجود در این کرم ها باعث می شود که بافت چربی سینه ها تقویت شده و نتیجه سریع تری بدست آمده و از سرطان سینه جلوگیری می کند .

در ادامه می خواهم یک سری از مزیت های این دستگاه را برایتان بازگو کنم که عبارتند از :

( بزرگ شدن و سفت کنندگی سینه / پیشگیری از سرطان سینه / جلوگیری از چروک نوک سینه / افزایش خونرسانی بیشتر به سینه و ... )

طراحان این محصول را به صورت دو شیشه در سایز متوسط و بزرگ طراحی و پیاده سازی کرده اند تا هر نوع سایز سینه ای بتوانند از امکانات دستگاه برخوردار شوند .

موارد منع مصرف دستگاه وکیوم زنانه ( بادکش سینه ) و هشدارهای کلیدی :

* قبل از هر کاری ابتدا سینه های خود را با آب ولرم شست وشو دهید .

* قبل و بعد مصرف لیوان های دستگاه را حتما با آب ولرم و صابون بشویید .

* شدیدا پرهیز کنید از فشار زیاد بر روی سینه که منجر به کبودی و درد سینه شود .

* اگر احیانا احساس خستگی و بی حوصلگی می کنید به هیچ وجه از دستگاه استفاده نکنید .

* حتما باید فشار وارده بر سینه ها به یک اندازه بوده تا فرم مناسبی سینه ها بگیرند .

* اگر دچار بیماری زمینه ای مانند فشار خون و بیماری های قلبی هستید قبل از استفاده حتما از پزشک خود مشورت بگیرید .

* اگر بر روی سینه خود زخمی مشاهده کرده اید از مصرف دستگاه وکیوم زنانه ( بادکش سینه ) بپرهیزید .

* محفظه های لیوانی دستگاه را به صورت شخصی استفاده کرده اکیدا خودداری کنید از دادن محفظه های لیوانی دستگاه  به دیگران .

 بانوانی که مشتاقانه از دستگاه وکیوم زنانه (بادکش سینه) استفاده می کنند در یک دوره درمان سه ماهه در طول هر هفته تغییراتی روی سینه خود مشاهده می کنند .

شاید برایتان جای سوال باشد با این همه مزیت این دستگاه چقدر باید زمان صرف این کار کرد ؟

شما روزی 20 دقیقه نیاز به انجام این کار دارید و استفاده از این دستگاه بسیار ساده بوده و از بروشور موجود در بسته می توانید کمک بگیرید .

* نحوه کارایی دستگاه وکیوم زنانه (بادکش سینه) :

در وهله اول لیوان سایز مناسب سینه خود را انتخاب کرده و آن را در مکان مناسبی روی سینه خود گذاشته تا واشر لاستیکی در انتهای لیوان قرار بگیرد . سپس پمپ دستگاه را به کمک شلنگ به انتهای محفظه متصل کرده و برای بادکش کردن محفظه لیوانی را به سمت بالا کج کنید . در ادامه محفظه را با یک دست گرفته و به سینه خود بچسبانید و با دست دیگر عمل مکش و تخلیه هوا را انجام دهید . در ضمن از پمپ زدن بیش از اندازه خودداری کرده و بهتر است بعد از هر بار مکش به کمک پمپ چند ثانیه صبر کرده و مجددا این عمل را انجام دهید .

صحت و سقم تضمینی بودن دستگاه وکیوم زنانه ( بادکش سینه )

امروزه محققین به این نتیجه رسیده اند که تنها راه تضمینی سفت کنندگی سینه و بزرگ کنندگی سینه استفاده از دستگاه وکیوم زنانه (بادکش سینه) می باشد .

توصیه پایانی : تمامی عزیزانی که از این دستگاه وکیوم زنانه (بادکش سینه) استفاده کرده اند و نتایج درخشان آن را دیده اند به دیگران استفاده این دستگاه را توصیه کنند .

برای خرید آنلاین دستگاه وکیوم بانوان به فروشگاه زیر مراجعه فرمایید.

Dam.ir


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم بانوان دستگاه وکیوم آقایان پانسمان زخم بستر


ثبت نظر