دستگاه وکیوم دستگاه وکیوم

 • برند Eric Aid
 • وزن 0 کیلوگرم
 • دسته بندی كالاهاي معاشقه
 • موجودی 4994
 • محصول ویژه نیست
 • مدل
 • تخفیف ( % )
 • انتخابهای موجود


  *تعداد
  قيمت براي شما: 70,000 تومان
  معرفي اجمالي محصول

  دستگاه وکیوم

  دستگاه وكيوم آقایان

  دستگاه وکیوم” وسیله ای است پزشکى كه به كمك آن نعوظ بصورت طبیعی ايجاد مى گردد. اين وسيله با ايجاد خلا و تقويت مكانيسم ارسال خون به آلت تناسلى مشكل كاهش جريان خون و يا فقدان قدرت نگهدارى خون در آلت را حل مي كند.  

  دستگاه وکیوم برای درمان انواع ناتوانی های جنسی مردان(و حتی زنان) از جمله نعوذ ناقص، انزال زودرس و دارای خاصیت بزرگ کنندگی و کلفت کنندگی آلت تناسلی در مردان و حتى جهت افزایش حساسیت پذیری و برجسته کردن آلت تناسلی در زنان میباشد. 

  اين دستگاه يكى از سه راه استاندارد ،تاييد شده موثر و بى خطر از طرف انجمن اورولوژى آمريكابراي كمك به افراد ناتوان جنسى معرفى شده است. همچنين داراى تاييديه انجمن ارولوژى ايران، وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشكىو بنياد جانبازان مي باشد. 

  موارد مصرف: 

  افرادى كه بمدت كافى قادر به حفظ حالت نعوذ نمى باشند. 

  افرادى كه مشكل زود انزالى دارند. 

  بانوانى كه تحريك پذيرى پايين دارند.

  همچنين اين دستگاه وسيله اي موثر در فيزيو تراپي براى افزايش اندازه موثر آلت درافرادى است كه اندازه آلت آنها كوچكتر از حد طبيعى است. 

  كمك به افراد قطع نخاع براي كمك به برقرارى رابطه جنسى

   

  نمايش بيشتر

   

   

   

  دستگاه وکیوم بهترین گزینه برای عدم زود انزالی

   این روزها افزايش طول آلت جنسي یکی از دغدغه های اصلی مردان شده ، و در این مقاله قصد دارم تا كمي متفاوت تر از هميشه به اين مقوله بپردازم . به نظر من فكر نمي كنم كسي از داشتن آلت بزرگ ناراحت شده ، بلكه حتي بعضي از مردان در هنگام رابطه زناشويي از كوچك بودن آلت خود رنج مي برند . بعد از ساليان دراز و آزمايش هاي مختلف محققان به اين نتيجه رسيدند كه دارو، كرم وعمل جراحي و... راه درمان مناسبي نبوده و به خاطر همين تلاش خود را مضائف كردند . و خلاصه به اين نتيجه قطعي رسيده اند كه بهترين وسيله دستگاه وكيوم براي اين افراد بوده بدون اينكه سلامتشان به خطر بيافتد . متخصصان استفاده از وكيوم را براي افرادي كه مشكلاتي مانند زير دارند را توصيه  مي كنند :

  - افرادي كه به صورت مادرزادي دستگاه تناسلي شان انحنا دارد .

  - افرادي كه در راست يا سفت شدن دستگاه تناسلي بسیارمشكل دارند .

  - افرادي كه مشكل زود انزالي داشته و در زمان رابطه زناشويي زود به اوج لذت مي رسند .

  - افرادي كه به دليل اضافه وزن فكر مي كنند كه از دستگاه تناسلي كوتاهي برخوردارند .

  با نكات گفته شده در بالا متوجه شديم كه دستگاه وكيوم يك دستگاه چند منظوره براي مردان با مشكلات مختلف مي باشد . از نظر پزشكان با دستگاه وکیوم به يك رابطه زناشويی موفق رسيده كه به توصيه پزشكان استفاده از دستگاه وكيوم تا 988% مشكل اين گونه از مردان را برطرف مي كند . اساسا مشکل زود انزالی در آقایان دلایل مختلفی داشته از جمله مشکلات اجتماعی، مشکلات روحی و روانی و بسیار از مشکلات دیگر این روزهای جامعه ما، كه یکی از آنها نارسایی هایی داخلی در ساختار آلت آقایان بوده که با دستگاه وکیوم موجب بهبود چشمگیر این مشکل خواهند شد . زمان استفاده از وكيوم روزانه چند دقیقه بوده و دوره درمانی آن معمولا چند ماه بوده که تاثیرات مثبت آن در کمتر از چند هفته متوجه خواهيد شد .

  امیدوارم شما مصرف کنندگان عزیز و محترم پس از استفاده درست از این دستگاه، نتیجه دلخواه و مطلوب خود را کسب نمایید.

   

   

   

   

   

   

  مهر تایید وزارت بهداشت و درمان ايران بر دستگاه وکیوم

   

  اين دستگاه ( دستگاه وکیوم) بيشتر براي افرادي مناسب است که قادر به حفظ نعــوظ خود در حیــن نزدیکـــی نبوده كه اين مشكل به عـلت عــدم ورود حجم خون کافــی به درون آلت می باشد . اين دستگاه به كمك مكش پمپ باعث ورود حجم خون كافي درون آلت شده و باعث افزايش حجم خون در آلت شده و در آن موقع نعـوظ به راحتي صورت ميگيرد . و در ضمن كارايي وكيوم مطابق با عملكرد طبیعی دستگاه تناسلي مردان بوده و استفاده از آن به توصيه پزشكان براي اين افراد بلامانع است .  بايد زمان حفظ نعوظ آلت به اندازه اي باشد كه تا پايان رابطه ادامه داشته ولي اگر كمتر از آن باشد باعث افسردگي شده كه در اين موقع بهترين وسيله وكيوم است . و استفاده درست از دستگاه وكيوم باعث بهبود كيفيت روابط زناشويي شده و مي توان با  استفاده از قسمت ويبره اش و قرار دادن آن بر روي آلت زود انزالي را كنترل كرد . که دقیقا این دستگاه فوق العاده، مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ايران قرار گرفته است.

  در اين قسمت از مقاله مي خواهم در مورد زود انزالي (زن و مرد) مختصري توضيح دهم . زود انزالي يعني رخ دادن انزال قبل از اینکه دو طرف به اوج لذت جنسی رسيده باشند كه این امر باعث عدم رضایت شریک جنسی در این رابطه مي باشد . و در واقع زود انزالي يك نوع ناتواني جنسي بوده كه امروزه يكي از مشكلات جنسي مردان بوده كه ميزان آن در جامعه خيلي چشم گير مي باشد .
  براي درمان اين مشكل روش هاي مختلفي وجود دارد كه شامل : (رفتار درماني ، دارو درماني و استفاده از دستگاه وكيوم) در مرحله آخر مي باشد

   

  آيا دستگاه وكيوم سينه (بادكش سينه) تاثير مثبت بر بدن دارد؟

   

  از دوران قديم بادكش درماني در بين افراد مرسوم بوده و به عنوان يك راه درمان در طب سنتي براي بيماري خود استفاده مي كردند . امروز در اين مقاله قصد دارم مختصري در مورد دستگاه وكيوم سينه كه يكي از كاربردهاي آن بزرگ كردن سينه مي باشد گپ و گفتي كنيم . همان طوري كه مي  دانيم ماساژ دادن  به حالت معمولي ايجاد يك فشار مثبت بر بدن بوده ولي فشار وارده بر بدن با وكيوم نوعي فشار منفي مي باشد . كه اين عمل باعث شده كه بافت هاي سينه به بيرون زده و بافتها و گردش خون در آن ناحيه را تحريك كرده و باعث بزرگ شدن آن مي شود . در اين جا لازم مي بينم كه بگويم اين دستگاه وكيوم سينه همه اجزاء اش قابل جدا شدن و نشكن بوده و نحوه استفاده آن با كمك كتابچه راهنمايش بسيار ساده است . در ضمن اين دستگاه وكيوم سينه در كشور هم توليد شده كه به نسبت مشابه خارجي آن ارزانتر ولي با كيفيت تر بوده و به راحتي مي توان در بازار تهيه كرد .

  *اجزاء تشكيل دهنده دستگاه (وكيوم)

  اين دستگاه وكيوم داراي  قسمت هاي مختلفي نظير : 2 ليوان ، يك پمپ مكنده ، رابط ليوان ، سوپاپ شلنگ رابط ، رابط پمپ ، پمپ تفنگ وکیوم و دسته پمپ  مي باشد .

  ** تاييديه دستگاه توسط شركت هاي معتبر

  قابل توجه شما خريداران عزيزان كه دستگاه وكيوم دارای تايیدیه از بزرگ ترين شركت هاي معتبر دنيا بوده و حتي وزارت بهداشت و درمان ايران هم آن راتاييد كرده است . و در كلام پاياني جا دارد كه متذكر شوم این محصول توسط صدها شخص و دکتر اين دستگاه مورد استفاده قرار گرفته که این موضوع میزان موفقیت آنرا چشم گیر تر می کند .

   


   

  مطالب مرتبط:

   

  آیا شما تمایل به داشتن سینه های بزرگ، ثابت و سالم دارید؟

   

  مهر تایید وزارت بهداشت و درمان ایران بر دستگاه وکیوم

   

  دستگاه وکیوم چیست؟

   gggggg

   

   

   

  نظرات کاربران (0)

  • نام شما
  • آدرس ایمیل
  • متن نظر
  • ثبت

     

    پرسش خود را مطرح نماييدلطفا متن پرسش را وارد نماييد

    با انتخاب دکمه “ثبت پرسش”، موافقت خود را با قوانين انتشار محتوا در ديجي کالا اعلام مي کنم.

    پرسش ها و پاسخ ها

    مرتب سازي بر اساس:

      منتخبي براي مقايسه ليست پيشنهادي متخصصان ديجي کالا براي مقايسه مقايسه با موارد بيشتر