دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا سريع ترين راهكار براي درمان ناتواني جنسي


دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا سريع ترين راهكار براي درمان ناتواني جنسي

برخي آقايان بر اثر بيماري هايي مانند (قلبي و عروقي ، ديابت ، پروستات ، صدمات وارده بر نخاع بر اثر تصادف يا در حين كار) باعث شده تا از مشكلات جنسي خود رنج ببرند . اين قبيل بيماري ها به غير از اينكه به جسم شخص يك سري مشكلاتي را به وجود مي آورد يك سري عوارض عاطفي را هم به دنبال خواهد داشت . مشكل ناتواني جنسي جزء بيماري هاي شايع بوده كه هم سلامت روحي و رواني فرد را تهديد كرده و هم اينكه باعث مشكلاتي در زندگي فرد مانند دعوا و طلاق مي شود . شركت DAM براي جلوگيري از اين مشكلات و آسيب هاي جدي كه مي تواند زندگي شما را مختل كند دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا را پيشنهاد مي دهد . در ضمن نگران هزينه اين دستگاه وكيومنبوده چون اين دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا كم هزينه تر از بقيه دستگاه هاي وكيوم بوده و مورد تاييد پزشكان مي باشد . و به توصيه پزشكان ارولوژي چون اين دستگاه وكيوم آقايان شبيه سيستم تناسلي فرد عمل كرده فاقد هر گونه عوارض مي باشد .

در ضمن شما با استفاده مداوم از دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا در دوره درمان بعد از دوهفته كاملا تاثير مثبت اين دستگاه را بر روي كيفيت رابطه خود مشاهده خواهيد كرد . يكي از قابليت هاي اين دستگاه وكيوم اين است كه به فرد اعتماد به نفس داده تا بر رابطه خود مسلط  شده تا مدت اين رابطه را به خوبي مديريت كند . شما در حين استفاده از اين دستگاه وكيوم مي توانيد از همسر خود كمك گرفته تا بتوانيد كيفيت اين رابطه را افزايش دهيد .

نحوه كار اين دستگاه به اين شكل است كه شخص آلت خود را درون محفظه شيشه اي گذاشته و سپس عمل مكش را به كمك پمپ دستگاه انجام دهد . مدت زمان اين مكش بين 5 تا 6 دقيقه بوده و بعد از به وجود آمدن حالت نعوظ حلقه سيليكوني را بر روي آلت كشيده تا مانع برگشت خون به آلت شود . شما مي توانيد اين حالت نعوظ را به مدت 30 دقيقه نگه داشته و بعد از انجام نزديكي بايد حلقه را از روي آلت خود برداشته تا آلت به حالت اول برگردد . هدف شركت DAM از نشر اين مقاله اين بود كه تا به عزيزاني كه با ناتواني جنسي دست و پنجه نرم مي كنند يك راهكار سريع و كم هزينه را پيشنهاد كند .


 

مطالب مرتبط:

آيا دستگاه وكيوم بهترين گزينه براي مشكل زود انزالي است ؟ 

دستگاه وکیوم چیست؟ 

دستگاه وکیوم برای کدام دسته از آقایان مناسب است؟ 

دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا سريع ترين راهكار براي درمان ناتواني جنسي


دستگاه وکیوم آقایان دستگاه وکیوم قیمت تجهیزات پزشکی


ثبت نظر