تجربه بهترين لذت رابطه جنسي با دستگاه وكيوم آقايان


تجربه بهترين لذت رابطه جنسي با دستگاه وكيوم آقايان

آيا تا به حال به مفهوم زود انزالي توجه كرده ايد.

آیا می دانید دستگاه وکیوم آقایان مطابق با مکانیزم طبیعی دستگاه تناسلی آنها ساخته شده ؟

 براي هيچ مردي سخت تر از اين نيست كه در موقع رابطه جنسي به مشكل شل شدگي آلتش مواجه شده كه خيلي بر روي اعتماد به نفس و لذت شخص تاثير دارد . در واقع زود انزالي يعني رخ دادن انزال قبل از اینکه زن و شوهر به اوج لذت جنسی برسند ، كه این قضيه باعث عدم رضایت شریک جنسی در این رابطه مي شود . حقيقتا مشكل زود انزالي يك نوع ناتواني جنسي محسوب شده كه امروزه در جامعه اين مشكل در آقايان بسيار شايع و چشم گير مي باشد . بر اساس مطالعه هاي فراوان براي درمان اين مشكل روش هاي مختلفي را پزشكان پيشنهاد داده اند كه شامل (رفتار درماني ، دارو درماني و استفاده از دستگاه وكيوم آقايان) مي باشد .

اصولا اين عدم نعوظ بر اساس وجود ضعف در بافت اسفنجي آلت و يا عدم ورود حجم كافي خون به دستگاه تناسلي آقايان مي باشد . دستگاه وكيوم آقايان موجب شده كه حجم خون مناسب وارد آلت شده و باعث گشاد شدن رگ ها و بالا رفتن گردش خون شده و نعوظ به شكل كامل صورت مي گيرد . از آنجا که عملـکرد دستــگاه وكيوم آقايان مطابق با مکانیــزم طبیعی دستگاه تناسلي آقايان بوده و هيچ عوارضي را به دنبال نخواهد داشت .

دستگاه وكيوم آقايان مورد تاييد انجمن اورولوژي ايران و بنياد جانبازان و مراكز پژوهشي و درماني بوده و جزء يكي از سه روش استاندارد براي درمان ناتواني جنسي مي باشد . در واقع  پيشنهاد من به شما اين است كه دستگاه وكيوم آقايان جزء بي خطر ترين و كم هزينه ترين روش ها براي درمان زود انزالي بوده و هيچ محدوديت سني ندارد . اگر از نظر سلامت جسمي مشكلي نداريد مي توانيد از دستگاه وكيوم آقايان فقط براي افزايش سايز و ضخامت آلت خود استفاده كرده تا در طول رابطه جنسي بهترين لذت را ببريد .


مطالب مرتبط:

آيا دستگاه وكيوم بهترين گزينه براي مشكل زود انزالي است ؟ 

دستگاه وکیوم چیست؟ 

دستگاه وکیوم برای کدام دسته از آقایان مناسب است؟ 

 


دستگاه وکیوم آقایان دستگاه وکیوم تجهیزات پزشکی


ثبت نظر