تاثیر دستگاه بخور بر روی پوست صورت


تاثیر دستگاه بخور بر روی پوست صورت

 در جریان باشید که عبارات کلیدی و تبلیغاتی این مقاله عبارتند از ( قیمت تجهیزات پزشکیدستگاه بخور - دستگاه وکیوم - توالت فرنگی - زخم بستر و تشک مواج )

به احتمال زياد برايتان اتفاق افتاده كه در مواقع درمان سرماخوردگي و يا براي داشتن پوست لطيف به سراغ دستگاه بخور برويد . دستگاه هاي بخور مدل قديمي امكان بخور مستقيم به صورت شما را نداشته ولي به شما پيشنهاد ميكنم كه حتما سري به فروشگاه اينترنتي dam زده تا بهترين محصول را تهيه كنيد .

امروزه بسياري از افراد براي زيبايي و لطافت پوست خود هفته اي يكبار پوست صورت خود را بخور داده كه اين كار مي تواند يك پيش زمينه براي گذاشتن ماسك باشد . دغدغه هاي امروز بانوان ، جوان و شاداب نگه داشتن پوستشان بوده كه به شما پيشنهاد ميكنم به جاي استفاده از كرم با خريد يك دستگاه بخور سرد اين مشكل به راحتي حل ميشود . شايد برايتان جذاب و شنيدني باشد كه پاكسازي و تميز كردن پوست بانوان به دوران باستان و قديم بر مي گردد . اقوام باستان ابتدا يك محلي كه پر از بخار كرده و داخل آن رفته و سپس پوست خود را شسته و در آخر پوست خود را ماساژ مي دادند . ولي در عصر تكنولوژي اين كار به صورت فانتزي توسط دستگاه بخور سرد در سالن هاي آرايشي يا در منزل انجام مي شود .

چند مزیت دستگاه بخور بر روی پوست:

در اينجا به چند مزيت دستگاه اشاره ميكنم : (باعث تسريع در جريان خون شده و از بين برنده جوش هاي سر سياه و از بين برنده سلولهاي مرده پوست و...) مي باشد . و در آخر dam به شما پيشنهاد مي كند كه با خريد دستگاه بخور بيشترين سود را برده و نياز به صرف هزينه هاي گزاف در سالن هاي آرايشي نيستيد .

با آمدن فصل سرما هوا سرد و خشك شده و به خاطر همين افراد قصد دارند كه پوستنشان را به نحوي مرطوب نگه دارند كه با دستگاه بخور مشكلشان حل مي شود . به سفارش متخصصين پوست،  بخور برای لایه شاخی پوست مفید بوده به شرط اینکه پس از استفاده از دستگاه بخور، پوست خود را با استفاده از یک کرم مرطوب کننده نرم کنید . البته اگر پوست شما مشكلي ندارد و ميتواند آب موجود را در خودش نگه دارد با استفاده از بخار آب میتوانید پوستتان را شاداب تر از هميشه نگه داريد .

اگر پوستتان از سلامت كامل برخوردار نيست نگران نباشيد به كمك  دستگاه بخور سرد آب پوست شما به لطافت خوبي مي رسد . در يكسري از افراد مشاهده شده كه به دليل بيماريشان ، پوستشان به حالت پوسته شدن تبديل شده كه در اين افراد پزشكان براي سلامت پوست آنها دستگاه بخور سرد را تجويز مي كند . و يا در بعضي از خانواده ها ديده مي شود كه در بعضي از فصول ( آبريزش ، سوزش چشم ، كهير و... ) دارند كه با كمك اين دستگاه مشكلشان كمتر مي شود . اگر گذري بر ساليان دور داشته باشيم يادمان هست كه خانوم ها در فصل سرد يك كتري بر روي وسايل گرمايشي مي گذاشتند تا هواي خانه مرطوب و تنفس راحتر انجام گيرد . ولي اين روزها با پيشرفت تكنولوژي اين دستگاه هاي بخور جاي خود را به آن روش هاي قديمي بدون هزينه داده اند . و در آخر به اين نكته اشاره ميكنم كه بعضي بر اين تصورند كه بخور معجزه كرده و مشكلات پوستي را از بين مي برد كه اين تصور غلط است، صرفا بخار تولید شده از دستگاه به شما کمک می کند که پوستی زیبا و لطیف داشته باشید.

خرید دستگاه بخور از طریق لینک زیر:

دستگاه بخور سرد

 


 موارد مرتبط:

تاثیر منفی مصرف زیاد از دستگاه بخور بر سلامت

تاثیر دستگاه بخور بر روی پوست صورت

کارایی و موارد مصرف دستگاه های بخور

آیا بخور سرد در فصل زمستان برای بدن مضرر است؟

آيا بهترين درمان براي آسم دستگاه بخور است؟

وجه تمایز دستگاه بخور طرح قارچ با دستگاه های مشابه

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور سرد دستگاه وکیوم تشک مواج زخم بستر


ثبت نظر