تاثير منفي مصرف زياد از دستگاه بخور بر سلامت


تاثير منفي مصرف زياد از دستگاه بخور بر سلامت

همانطور که می دانید همه ما باید  تقریبا  در جریان اصول استفاده درست از هر نوع کالا و خدمات مورد نیازمان، به خصوص در زمینه سلامت جسم و روحمان باشیم.  طبیعتا استفاده درست و منطقی از هر نوع کالایی به ما نهایت سود و بهره مندی را می رساند. پس چه بهتر است که همواره هوشیارانه از هر چیز مورد نیازمان در زندگی روزمره نهایت بهره را ببریم .

دستگاه بخور: آیا به نظر شما علاوه بر اثر بخشی مثبت این دستگاه، آیا عدم استفاده درست از آن منجر به تاثیر نامطلوب می شود یا نه؟

آیا استفاده از دستگاه بخور سرد بهتر است یا گرم؟

در این مقاله سعی بر این است که توضیحاتی در این رابطه به شما خوانندگان عزیز و ارجمند تقدیم کنیم.

معمولا متخصصين اين امر پيشنهاد می كنند كه در اتاق کودکان از بخور گرم استفاده شده ، ولي نه به صورت هميشگي ، چون رطوبت زیاد باعث بروز آسم و آلرژی مي شود . افرادي كه مشكل تنفسي دارند بهترين راه درمانشان مصرف دستگاه بخور بوده چون اين دستگاه با ايجاد بخار در فضا محيط را مرطوب مي كند . معمولا بهتر است كه استفاده از دستگاه بخور گرم در فصل سرد و بخور سرد را در فصل گرم به  توصيه پزشكان انجام دهيم . اگر هدف از خريدن دستگاه بخور فقط ايجاد رطوبت در محيط مي باشد، بهتر است كه نوع گرم آن را از لوازم تجيزات پزشكي يا داروخانه ها تهيه كنيد

سنتي ترین دستگاه بخور در منزل

با رسيدن فصل سرما سرفه در كودكان و سالمندان تشديد شده كه با تهيه دستگاه بخور مي توان به مجاري تنفسيشان كمك كرده تا سرفه هاي خود را كنترل كنند . البته به اين نكته توجه كنيد که دستگاه بخور باید در فاصله‌ای مناسب قرارگرفته و رطوبت آن بايد به گونه اي باشد كه بتوان آن را تنظيم كرد . اگر نگاهي در داروخانه ها بيندازيم مي بينيم كه دستگاه بخور با برند هاي مختلف وجود داشته كه امروزه پزشكان خريدن اين دستگاه را ضروري مي دانند . ولي به شما يك روش قديمي را پيشنهاد مي كنم و آن اينست كه یک قابلمه آب جوش و مقداری نمک و سبزی‌های خشک می‌توان طبیعی‌ترین دستگاه بخور را در منزل تهيه كرد .

در جریان باشید که عباراتی شامل قیمت تجهیزات پزشکی- دستگاه بخور سرد- دستگاه وکیوم- تشک مواج- زخم بستر و توالت فرنگی از جمله عبارات کلیدی و تبلیغاتی این مقاله می باشد.

از سایت ما برای خرید دستگاه بخور از طریق لینک زیر دیدن بفرمایید:

دستگاه بخور سرد، دستگاه بخور گرم

 


 موارد مرتبط:

تاثیر منفی مصرف زیاد از دستگاه بخور بر سلامت

تاثیر دستگاه بخور بر روی پوست صورت

کارایی و موارد مصرف دستگاه های بخور

آیا بخور سرد در فصل زمستان برای بدن مضرر است؟

آيا بهترين درمان براي آسم دستگاه بخور است؟

وجه تمایز دستگاه بخور طرح قارچ با دستگاه های مشابه

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور سرد دستگاه وکیوم تشک مواج زخم بستر


ثبت نظر