افزایش اعتماد به نفس در مردان با دستگاه گلدن سایز


افزایش اعتماد به نفس در مردان با دستگاه گلدن سایز

   امروزه در عصری که زندگی میکنیم هزاران زن و مرد هستند که با مشکلات زناشویی دست و پنجه نرم می کنند که همه این افراد از نظر روحی بسیار آسیب دیده اند . و گاها برای رفع مشکلات خود از تجهیزات پزشکی نظیر دستگاه وکیوم آقایان استفاده می کنند، به همین منظور امروز در این مقاله قصد دارم تا در مورد یکی دیگر از وسایل بزرگ کننده آلت مردان با هم صحبتی داشته باشیم . می توان گفت مورد دیگری که  می تواند به شما بعد از دستگاه وکیوم و جراحی و قرص ویاگرا و ... کمک کند دستگاه گلدن سایز می باشد . این دستگاه تولید شده ساخت شرکت آلمان بوده که دارای شماره مجوز از وزارت بهداشت و درمان بوده و در ضمن وزارت بهداشت ایران نیز آن را تایید کرده است . و در ضمن از نظر سطح کیفی و کمی بررسی های لازم توسط متخصصان انجام شده و این دستگاه دارای خدمات پس از فروش می باشد . اگر بخواهیم این دستگاه را با دستگاه های دیگر مانند لاجرباکس ها و فول اکستندر و اکستریم و ... از نظر کیفیت مقایسه کنیم گلدن سایز حرف اول را خواهد زد . و با اطمینان کامل می توان گفت که این دستگاه پیشرفته ترین و مرغوب ترین کالا در خصوص بر طرف کردن اندازه آلت مردان در ایران و جهان می باشد . یکی از دلایلی که با اطمینان می گویم مرغوب ترین کالاست زیرا در 4 سال متوالی جزء برترین دستگاه های زناشویی در آلمان انتخاب شده است .

مشخصات و کارایی گلدن سایز :

این دستگاه هم همانند دستگاه وکیوم آقایان شامل سه مگنت بوده که با وجود این سه مگنت جریان خون در آلت سریع تر شده و این عمل باعث رشد سریع تر آلت می شود . به صورت تیتر وار به چند نمونه از کارایی ها و مزایای دستگاه گلدن سایز در این بخش از مقاله می پردازم که عبارتند از :

- افزایش پیدا کردن دستگاه تناسلی مردان به اندازه 2 تا 8 سانتی متر در دوره مصرف 2الی6 ماهه

- رسیدن قطر آلت به 1.5 برابر در اکثر موارد

- جهت خون رسانی بهتر در هنگام مصرف به دستگاه تناسلی

- درمان زود انزالی و بهبود آن در کمترین زمان ممکن

- افزایش در ارگاسم و میل جنسی

- وجود جک های تلسکوپی

- تایید شده از سوی چندین استاندارد جهانی مانند (تاییدیه استاندارد  FDA،تاییدیه استاندارد GMP،تاییدیه استانداردCE و ...)

- دارای نصبی راحت در کمترین زمان

محتویات  پکیج گلدن سایز شامل (میله های  افزایش سایز و سی دی تصویری و نگهدارنده تسمه ای و نوار سیلیکونی و دفترچه راهنمای فارسی و ژل آمیزشی  2 عدد و ...) می باشد .البته هنگام ارسال این کالا به دست شما با بسته بندی دولایه ای صورت می گیرد و اسمی از کالا بر روی بسته بندی قید نمی شود .

در ضمن تمام این تاییدیه های ذکر شده در بالا را می توانید بر روی محصول مشاهده کرده و در صورت هرگونه مشکلی می توانید به راحتی پیگیری کنید . البته به این نکته اشاره کنم که در این بسته 2 عدد ژل بوده که یکی برای افزایش میل جنسی در خانم ها و دیگری ژل تاخیری می باشد . اگر شما دارای پوستی حساس هستید و فکر میکنید که با مصرف این دستگاه به مشکل برمی خورید کاملا در اشتباه هستید زیرا قطعات این دستگاه دارای آبکاری نقره می باشد . و این دستگاه هم مانند سایر دستگاه های جنسی ( دستگاه  وکیوم آفایان) شامل محدودیت سنی و زمانی نبوده و در نتیجه می توان به راحتی از این دستگاه استفاده کرد . و در کلام آخر اینکه در اغلب موارد پزشکان اورولوژی استفاده از این دستگاه را برای افرادی که دچار انزال زودرس و یا عدم نعوظ هستند را پیشنهاد می کند .

به شما پیشنهاد میکنم برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه می توانید با مشاورین شرکت DAM در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم آقایان پماد زخم بستر دستگاه بخور سرد


ثبت نظر