استفاده از دستگاه وکیوم آقایان در افراد میکروپنیس


استفاده از دستگاه وکیوم آقایان در افراد میکروپنیس

در مردانی که آلتشان از حد طبیعی کوچکتر بوده استفاده از دستگاه وکیوم آقایان جهت فیزیوتراپی و افزایش اندازه آن موثر بوده که در این مورد در مقالات قبلی زیاد بحث کردیم  . در ضمن این تاثیر بزرگ شدن آلت بستگی به میزان تمرین فرد و استفاده از دستگاه وکیوم آقایان در حین فیزیوتراپی داشته که شکل و ظاهر آلت بطور طبیعی حفظ خواهد شد .

ممکن است شما در روزهای اول زمان استفاده از دستگاه وکیوم آقایان کمی درد را متوجه شده که با مرور زمان این درد کاهش می یابد . این دستگاه دارای یک سیلندر (پلاستیکی / شیشه ای) در سایز ثابت بوده که به همراه این دستگاه دو عدد سر سیلندر که شبیه کاندوم بوده در اندازه های مختلف ارائه می شود . که افراد باید بسته به اندازه آلت خود از سر سیلندر استفاده کنند. می توان از انتهای سیلندر به دو شکل استفاده کرده که در مورد اول برای خانم هایی که دارای تحریک پذیری پایین بوده و دومی برای برجسته کردن آلت استتفاده کرد .  می توان به شایع ترین علل عدم موفقیت دستگاه وکیوم آقایان باکره بودن همسر و مشکلات مربوط به عدم تبحر در استفاده از دستگاه وکیوم آقایان نام برد

حال در ادامه مقالات گذشته کمی به بررسی دستگاه وکیوم آقایان برای افزایش طول آلت مردان می پردازم . این دستگاه در واقع یک لوله توخالی بوده که پمپش به کمک باطری یا دست فرد تامین نیرو می شود . اساسا لوله توخالی دور آلت قرار گرفته و با خالی شدن پمپ هوای درون لوله خلائی ایجاد شده که باعث کشیدن خون در آلت می شود .  توجه داشته باشید که تاثیر این دستگاه فقط کمی باقی مانده و پس از شل شدن آلت سایز آن به اندازه اولش بر خواهد گشت . نهایتا نتیجه میگیرم که در طی این چند مقاله ای که اخیرا مطالعه کرده ام، در اکثر این مقالات موفقیت زیاد دستگاه وکیوم  برای برطرف شدن مشکلات جنسی  آقایان به چشم خورده است  .


مطالب مرتبط:

 

آنچه بايد در مورد دستگاه تناسلي و دستگاه وكيوم آقايان دانست ! 

آيا دستگاه وكيوم بهترين گزينه براي مشكل زود انزالي است ؟ 

دستگاه وکیوم چیست؟ 

دستگاه وکیوم برای کدام دسته از آقایان مناسب است؟ 

دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا سريع ترين راهكار براي درمان ناتواني جنسي

استفاده از دستگاه وکیوم آقایان در افراد میکروپنیس

 


دستگاه وکیوم آقایان دستگاه وکیوم قیمت تجهیزات پزشکی


ثبت نظر