اجاره کپسول اکسیژن با تضمین معتبر در تهران


اجاره کپسول اکسیژن با تضمین معتبر در تهران

 

   تعریف اکسیژن: به طور کلی اکسیژن یک عنصر (ماده ی خالصی که از یک اتم ساخته شده و در کل سازننده همه مواد جهان هستند) که در همه جهان هستی موجود می باشد و زندگی بدون آن امکان پذیر نیست. و به عبارت دیگر یکی از گازهای موجود در هوا که برای تنفس (دم و بازدم) و زنده ماندن انسان ها و سایر موجودات ضرروی می باشد. 


دستگاه اکسیژن ساز: دستگاه ای که برای رساندن اکسیژن برای افرادی که دچار کمبود اکسیژن شده اند، کاربرد حیاتی دارد.
در حال حاضر به دلیل وجود برخی از بیماری ها نظیر، آسم و نارسایی های قلبی، نارسایی های ریوی و مشکلات غدد، ذات الریا و.... و بنا بر تشخیص پزشک معالج، ناچار به استفاده از دستگاه اکسیژن ساز در محل زندگی مان هستیم. اصولا پزشک با توجه به شدت و نوع بیماری شخص، مصرف روزانه اکسیژن ساز را برای بیمار تجویز می کند. در حال حاضر این دستگاه ها با توجه به ظرفیت تولید اکسیژن و اندازه ی دستگاه تقریبا تا حدود پانزده برابر مقدار اکسیژن موجود در هوای نرمال را به بیماران رسانده و این اکسِژن توسط ریه ها وارد خون شده و تسریع در ترمیم بافت ها و حتی در موارد بسیار منجر به نجات بیمار می شود.

فایده های استفاده از دستگاه اکسیژن ساز:

1) تضمین اکسیژن و اطمینان خاطر و آرامش بیمار از وجود اکسیژن مداوم و عدم استرس از کبود اکسیژن
2) تضمین وجود اکسیژن بهداشتی،مرطوب و خشک و همچنین بدون بو توسط سیستم فیلترینگ
3) عدم استرس های ناشی از خطرات احتمالی انفجار کپسول

قطعات تشکیل دهنده کپسول اکسیژن ساز:

فشار سنج، شیرتنظیم کننده خودکار و جریان سنج و پیچ کنترل، شیشه محتوای آب مقطر و کپسول حاوی اکسیژن و... از جمله قطعات ساختار تشکیل دهنده کپسول اکسیژن ساز می باشد

نکات مهم و اساسی درباره نگهداری کپسول اکسیژن ساز:

1) کپسول اکسیژن ساز حتما باید دور از نور آفتاب و حرارت قرار گرفته و همیشه پر و آماده مصرف باشد.
2) حتما برای تعویض این کپسول از آچار خاصی باید استفاده شود.
3) بهتر است برای جابه جایی کپسول از پایه های چرخ دار استفاده کرده و در صورت نبود پایه های چرخ دار، آن را به حالت دورانی حرکت دهید.

تجهیزات پزشکی دَم: فروشگاه تجهیزات پزشکی دَم (Dam.ir ) با فروش انواع کپسول های اکسیژن ساز و اجاره کپسول اکسیژن در تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیر و ارجمند با کیفیت بسیار عالی و تضمین معتبر و قیمت مناسب می باشد، این فروشگاه به کلیه نکات مهم از جمله میزان ظرفیت تولید اکسیژن و عمر باتری دستگاه و قیمت اکسیژن ساز و اندازه ی دستگاه دقت کرده و نکات مهم را به شما تقاضا کننده محترم با احترام گفته، تا شما بتوانید نیاز خود را در کمال آرامش برطرف سازید.

آدرس فروشگاه مرکزی تجهیرات پزشکی جهت اجاره کپسول اکسیژن در تهران، تهران ، خيابان آزادي، روبروي مترو شادمان، تجهيزات پزشكي قدس

 

 

 

 


اجاره کپسول اکسیژن در تهران خرید تجهیزات پزشکی


ثبت نظر