اثر بخشی فوق العاده تشک مواج


اثر بخشی فوق العاده تشک مواج

   به نظرتان كارايي تشك مواج در چيست؟

آيا توجه كرده ايد كه استفاده از تشك مواج چه مزیتی نسبت به تشک های معمولی دارد و چرا هنگام بستری شدن طولانی مدت باید بيمار بر روی  تشک مواج بخوابد؟

فكر كنيد كه بر روي زمين دراز كشيده ايد يقينا بعضي نواحي بدن به خاطر وزن و آناتومي خاص خود در معرض فشار زيادي قرار گرفته و قرمز مي شود .

اگر شما به مدت طولاني به همين حالت بمانيد و بدن خود را حركت ندهيد باعث كاهش خون رساني به اين منطقه شده كه باعث مردن بافت اين ناحيه از بدن شده و زخم هايي به نام (زخم بستر) تشكيل مي شود

در اين حالت بدن شما شبيه بيماراني كه فلج اند و يا در كما بوده و قدرت جابجا كردن خود را ندارند شده است . به وجود آمدن اين زخم ها در واقع به دليل همان فشار هاي طولاني مدت كه به بدنتان وارد شده تشكيل شده است . كه در ابتدا شما فقط قرمزي و سوزش و خشكي مي بينيد كه به مرور بافت هاي آن ناحيه از  بين رفته و مقاومتش كمتر از ساير نقاط بدن مي شود . متخصصين با پيشرفت علم به اين نتيجه رسيدند كه با طراحي تشك مواج مي توان تا حدي ميزان فشار وارده بر بدن را كمتر كرده تا جلوگيري از زخم بستر شود . در بين مردم تشك مواج به تشك زخم بستر نيز معروف بوده كه با پر شدن هوا به صورت مواج در آمده و باعث فشار كمتر به بدن مي شود . اين روزها تشك هاي مواج مختلفي با قيمت هاي مختلفي در فروشگاه هاي لوازم پزشكي وجود داشته كه هر كدام با كارايي هاي پيشرفته سعي بر راحتي بيماران را دارند .

آنچه بايد در مورد تشک مواج سري (PM 100B4) دانست !

تشک مواج سري (PM 100B4) جزء يكي از محصولات با دوام و مقاوم مخصوص بيماران زخم بستر بوده كه داراي طول 180 و عرض 80 و ارتفاع 10.2 سانتي متر مي باشد . و نكته قابل توجه اينست كه اين مدل تشك مواج وزني معادل KG 140 را تحمل كرده و داراي 17 سلول قابل تعويض مي باشد . متخصصين اين مدل از تشك مواج را در دو نوع خانگي و بيمارستاني ساخته اند كه وزن تشك چيزي حدود 80 KG به همراه تخت محاسبه شده است . به صورت تيتر وار مزيت هاي ديگر اين تشك را خدمت شما  اينگونه عرض مي كنم (دارای سطح موج دار ، ضد تعریق ، دارای تخت قابل تنظیم ، قابلیت تنظیم هوای داخل تشک) .

فروشگاه Dam  همواره با ارائه انواع تجهیزات پزشکی شامل ( دستگاه بخور - دستگاه وکیوم - تشک مواج - پماد های مربوط به زخم بستر و سایر تجهیزات پزشکی) آماده خدمت رسانی به شما عزیران در سراسر کشور عزیزمان می باشد.

 

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور دستگاه وکیوم تشک مواج زخم بستر


ثبت نظر