آيا مداواي برخي بيماري ها با استفاده از تجهيزات پزشكي صحت دارد ؟


آيا مداواي برخي بيماري ها با استفاده از تجهيزات پزشكي صحت دارد ؟

   اين روزها اهميت دستگاههاي تجهيزات پزشكي در جلوگيري و تشخيص و درمان بيماري ها بسيار نقش حياتي داشته به گونه اي كه بدون استفاده از اين دستگاه ها درمان ناقص است . يكي از اين فروشگاه هاي مجاز كه شما به راحتي هم حضوري و اينترنتي مي توانيد خريد كنيد شركت DAM بوده كه شامل تجهیزات پزشکی از قبیل : دستگاه وكيوم آقايان ، تشک مواج و ... مي باشد . در ضمن اين فروشگاه به صورت 24 ساعته به شما عزيزان مشاوره رايگان قبل از خريد داده كه تا شما با اطلاعات كافي خريد خود را انجام دهيد . 

در گذشته هاي خيلي دور به دليل كمبود امكانات اوليه تجهيزات پزشكي و عدم آگاهي استفاده از دستگاه هاي تجهيزات پزشكي عده زيادي جان خود را از دست مي دادند . ولي امروزه اهميت اين تجهيزات پزشكي به قدري بوده كه مي توان ادعا كرد بدون وجود اين لوازم و به كاربردن آنها تشخيص و درمان در نطفه خاموش مي شود .در حال حاضر یکی از این تجهیزات که، اثربخشی بسیار مطلوبی بر روی بیمار داشته است، دستگاه وکیوم آقایان بوده است.

با وجود تجهيزات پزشكي و با داشتن تعداد كمي كارگر آموزش ديده براي استفاده از اين دستگاه ها مي تواند به يك موفقيت و اداره كردن صحيح يك بيمارستان تبديل شود . كه يقينا با اداره كردن درست يك بيمارستان رضايت بيماران و ارباب رجوع را نيز به دنبال خواهد داشت . امروزه سرعت و دقت در حل مشكلات بيماران سرپايي و غيره در بيمارستان ها مي تواند يكي از فاكتورهايي باشد كه بيمارستان ها را از همديگر متمايز كند . و در ضمن اين لوازم و تجهيزات پزشكي بايد بر طبق نياز آن بيمارستان تهيه شده و بايد از نظر كمي و كيفي حتما مورد توجه مسئولان بيمارستان قرار گيرد . و بايد يك برنامه اي منسجم بوده تا اين تجهيزات مورد بازديد هاي دوره اي قرار گرفته و برطبق آمار حدود 30 % از هزينه هاي بيمارستان صرف خريد تجهيزات پزشكي مي شود .

وقتي سرويس اين دستگاه ها به موقع انجام شود به نتايج بهتري مانند : طول عمر مفيد دستگاه و سرويس دهي بهتر به بيماران و كم شدن هزينه ها را بدنبال خواهد داشت . اصولا تجهيزات پزشكي به دو دسته ( خانگي / بيمارستاني) تقسيم مي شوند . شما حتما هنگام خريد تجهيزات پزشكي به نكاتي مانند : خريد لوازم از مكان هاي معتبر ، متناسب با نياز خودمان تهيه كرده و داشتن خدمات بعد از فروش را مورد توجه قرار دهيد . صنعت تجهيزات پزشكي در ايران بعد از انقلاب اسلامي تاسيس شده و از دهه 80 شمسي به بعد حضور خوبي در بازارهاي جهاني داشته اما تا ايده آل فاصله زيادي دارد . هر چه بهتر اين صنعت رشد پيدا كند به طبع بيماران خارجي كه به ايران براي مداوا مراجعه مي كنند را بهتر جذب مي كند . و بورس تجهيزات پزشكي در تهران در خيابان هاي جمهوري و فاطمي و حسن آباد مي باشد .


مطالب مرتبط:

آيا مداواي برخي بيماري ها با استفاده از تجهيزات پزشكي صحت دارد ؟

نقش متخصصين مجرب در استفاده از تجهيزات پزشكي در بيمارستان ها

چگونه بدون خجالت (دستگاه وکیوم آقایان – کاندوم و ژل جنسی ...) را تهیه کنیم ؟

آيا دستگاه وكيوم بهترين گزينه براي مشكل زود انزالي است ؟ 

دستگاه وکیوم چیست؟ 

دستگاه وکیوم برای کدام دسته از آقایان مناسب است؟ 

دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا سريع ترين راهكار براي درمان ناتواني جنسي

رفع زود انزالی و عوارض ناشی از آن با دستگاه وکیوم آقایان

 

 

 

 

 

 


دستگاه وکیوم آقایان دستگاه وکیوم قیمت تجهیزات پزشکی


ثبت نظر