آيا دستگاه وكيوم بهترين گزينه براي مشكل زود انزالي است ؟


آيا دستگاه وكيوم بهترين گزينه براي مشكل زود انزالي است ؟

   امروزه متاسفانه به خاطر مسائل فرهنگي و اجتماعي نمي توان آمار دقيقي از افرادي كه به ناتواني جنسي مبتلااند و از آن رنج مي برند و نهایتا میل به استفاده از دستگاه وکیوم آقایان دارند، ارائه كرد . اگر در اين مقاله بخواهم به طور خلاصه تعريفي از ناتواني جنسي داشته باشم  اين جمله برايش كافيست ، كه به مجموعه اي وسيع از اختلالات عملكرد جنسي گفته مي شود . كه هميشه به دنبال آن رضايت دو طرف زن و مرد از رابطه زناشويي كاهش مي يابد . به نظر پزشكان شايع ترين بيماري درمان شده در جامعه ، ناتواني جنسي بوده كه متاسفانه افراد اطلاعات كافي در اين زمينه را نداشته و تنها افراد كمي مشكلاتشان بر طرف مي شود .

عموما مردان به غلط فكر مي كنند كه آلت تناسليشان كوچك بوده ولي در اغلب موارد چنين چيزي نبوده و اندازه آلتشان در حد نرمال و طبيعي مي باشد . اندازه آلت تناسلي مردان در حالت شل در بين افراد مختلف متفاوت بوده و به طور ميانگين اندازه آلت تناسلي مردان در حالت نعوظ بين (10 تا 15) سانتي متر مي باشد . اگر به طور ساده بگويم منظورم اين است كه شايد آلت تناسلي مردي در حالت شل بزرگ ديده شود و يا ممكن است در حين نعوظ خيلي بزرگ نشده و يا برعكس .

در طي بررسي هاي زياد نشان داده شده كه اكثر مردان براي بزرگ كردن دستگاه تناسلي خود از دستگاه وكيوم آقایان استفاده كرده كه اغلب افراد رضايت كامل از دستگاه وكيوم دارند . در اين بخش از مقاله به طور مختصر به چگونگي روش استفاده از دستگاه وكيوم آقایان مي پردازم .

ابتدا بعد از خريد دستگاه وكيوم شما بايد آلت تناسلي خود را درون استوانه فرو كرده كه اين استوانه به يك پمپ وصل بوده كه باعث مكيدن هوا مي شود . در اين شيوه خون بيشتري به درون آلت هدايت شده و سپس آلت را مقداري بزرگتر كرده و با استفاده از يك حلقه در انتهاي آلت از خروج خون جلوگيري مي كند . لازم دانستم كه اين نكته را ياد آور شوم كه اين پمپ ها اثر مداوم بر آلت نداشته و با برداشتن حلقه آلت به شكل عادي خود برمي گردد . در ضمن استفاده زياد از دستگاه وكيوم آقایان عوارضي را مانند ( تاول پوستي ، كبودي ، پاره شدن رگ ها و ... ) را به دنبال خواهد داشت . به هيچ وجه حلقه را بيشتر از 20 تا 30 دقيقه دور آلت نگذاشته زيرا استفاده طولاني تر به بافت آلت آسيب وارد مي كند . به باور غلط برخي كه با ورزش كردن مي توان آلت خود را بزرگ كرده ولي اين گونه نيست زيرا آلت تناسلي عضله نيست كه با ورزش كردن بزرگ شود . اين روزها با تبليغاتي مانند مصرف داروهاي گياهي و جراحي و استفاده از كرم كه براي بزرگ كردن آلت تناسلي مردان در ماهواره ها و فضاي مجازي مي شود . متاسفانه هر كدام از اين روش ها يك سري عوارضي را به دنبال خواهد داشت ولي تنها روشي كه كمترين عوارض را به دنبال دارد استفاده ار دستگاه وكيوم آقایان  مي باشد .

 

 

 

 

 


دستگاه وکیوم آقایان دستگاه وکیوم قیمت تجهیزات پزشکی


ثبت نظر