آيا به نظر شما طراحي صنعتي در تجهيزات پزشكي نقش دارد ؟


آيا به نظر شما طراحي صنعتي در تجهيزات پزشكي نقش دارد ؟

   در گذشته هاي دور نقش طراحي صنعتي خيلي كمرنگ بوده و طراحي تجهيزات پزشكي در همه مراحل به كمك مهندسان پزشكي و تكنسين ها و پزشكان انجام مي شد . ولي اكنون مي بينيم كه مسئوليت طراحان صنعتي پررنگ تر شده و مسئوليت هاي زيادي را در اين عرصه دارند . و با اين وجود ايمني محصولات بالاتر رفته و باعث كاهش خطاي كاربر در محصولات پزشكي شده است . يقينا هر كالايي بايد در وهله اول طراحي خوبي داشته باشد و سپس توليد شود و به همين منظور طراحي صنعتي اولين گام از زنجير توليد يك كالا مي باشد . اين رشته خاص بيشتر بر روي محصولاتي مانند ( تجهيزات پزشكي ، اسباب بازي ها ، وسايل منزل و ...) مشغول فعاليت ميباشد . يك طراح صنعتي هميشه بايد اينگونه تصور كند كه مشتريان به چه روشي از اين كالاها استفاده مي كنند و سپس به طراحي آن كالا بپردازد . در گذشته بيشتر طراحان در زمينه تجهيزات پزشكي طرح خود را بر روي كاغذ پياده سازي مي كردند ولي امروزه با كامپيوتر طراح اين كار را انجام ميدهد . و به همين منظور امروزه كامپيوترها از نظر طراحان صنعتي يك ابزار اصلي در اين زمينه ميباشد .

نيم نگاهي به شركت DAM در فضاي مجازي

توجه بفرمایید فروشگاه Dam جزو یکی از بهترین فروشگاه ها در زمینه عرضه انواع تجهیزات پزشکی ( دستگاه بخور سرد، تشک مواج، پماد زخم بستر، دستگاه وکیوم آقایان، دستگاه بخور و .... ) می باشد که مشغول خدمت رسانی به شما مخاطبان عزیز و ارجمند در سراسر کشور می باشد.

اگر در تهران زندگي ميكنيد مي توانيد براي خريد به بازار مركزي تجهيزات پزشكي كه در خيابان جمهوري واقع شده است برويد . كه اين فروشگاه هاي تجهيزات پزشكي هم به صورت عمده و يا تكي فعاليت مي كنند كه خريداران به نسبت نياز خود ، كالاي مورد نياز خود را خريداري مي كنند . غالبا اين تجهيزات پزشكي هم مي تواند جنبه خانگي و هم كاربردهاي بيشتر مثلا بيمارستاني داشته باشند . اگر يك مقايسه اي در خصوص وضعيت حال و گذشته اين فروشگاه ها انجام دهيم مي بينيم كه در گذشته اين فروشگاه هاي تجهيزات پزشكي شلوغ تر از حالا بوده اند . آيا دليل اين موضوع را مي دانيد بله درست حدس زده ايد يكي از دلايل مي تواند به خاطر وجود فروشگاه هاي اينترنتي باشد . كه فرد بدون صرف زمان و گشت و گذار در فروشگاه هاي موجود در جمهوري براحتي از فروشگاه هاي متعددي كه در فضاي مجازي مي باشند خريد خود را انجام مي دهند . امروز مي خواهم يكي از از اين فروشگاه هاي اينترنتي معتبر كه ساليان زيادي است كه در اين عرصه فعاليت مي كند را برايتان معرفي كنم . به شما پيشنهاد ميكنم قبل از اينكه به جمهوري با اين حجم ترافيك برويد و خريد كنيد حتما در فضاي مجازي وارد DAM شده تا در وقت خود صرفه جويي كرده باشيد . زيرا DAM  با بيش از چند سال سابقه درخشان به عنوان يكي از شركت هاي پيشتاز در زمينه تجهيزات پزشكي )دستگاه بخور سرد، دستگاه بخور گرم، پماد زخم بستر، دستگاه وکیوم آقایان، تشک مواج و.....)در ايران مي باشد . كه اين پيشرفت درخشان به خاطر اين است كه مديران اين شركت از ساليان دور به طور فعال در عرصه واردات مشغول بوده كه به مرور زمان به فعاليت هايشان افزوده شد . بهتر است اينگونه فعاليتهايش را بگويم در ابتدا كار واردات و سپس بعد از چند سال بخش پزشكي هسته اي و بعد افزودن بخش تجهیزات پزشکی لیزر و زیبایی مشغول مي باشد . يكي از دلايلي كه باعث شده كه DAM به عنوان يكي از معتبرترين شركت ها شناخته شود چيزي جزء فعاليت هاي گسترده تخصصي و اصولي در زمينه پزشكي نيست . امروزه يكي ازدغدهاي بيشتر مردم بحث پوست و زيبايي و تناسب اندامشان مي باشد كه در اين زمينه فعاليت هاي گسترد ه اي شركت DAM انجام داده است . اين شركت به خاطر اينكه از بخش هاي مختلفي مانند (بازرگاني ، خدمات پس از فروش ، كادرعلمي و ...) تشكيل شده پس مي تواند در هر يك از زمينه ها شما را ياري كند . تمام تلاش DAM  بر اين بوده كه به نحو احسن خدمات خوب و شايسته اي در شان و منزلت مشتريان خود در اسرع وقت ارائه كرده تا بهترين بازده را داشته باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم آقایان پماد زخم بستر دستگاه بخور سرد


ثبت نظر