آيا بهترين درمان براي آسم دستگاه بخور است؟


آيا بهترين درمان براي آسم دستگاه بخور است؟

 يقينا مي دانيد كه افرادي كه به بيماري آسم مبتلا اند حتما به هواي مرطوب براي نفس كشيدن نياز دارند زيرا در غير اين صورت بيماريشان تشديد مي شود . البته به اين نكته توجه كنيد كه رطوبت زياد هم دردسر خود را داشته و باعث بروز يكسري مشكلات ديگري مي شود . آسم يك بيماري مزمن بوده و چه خوب است كه با نظر پزشك براي كمك به درمان اين بيماري يكدستگاه بخور سرد خوب را خريداري كنيد. اساسا آسم دستگاه تنفسي را تحت تاثير قرار داده و به طور ناگهاني راه هاي هوايي ملتهب شده كه مقدار زيادي خلط در مجراي تنفسي ايجاد مي شود . به كمك دستگاه بخور و كنترل مناسب رطوبت هوا مي توان همه اين علائم را كنترل كرده تا فرد بيمار راحت تر به زندگي روزمره خود ادامه دهد . در واقع به نظر پزشكان دستگاه بخور يكي از موثرترين  و طبيعي ترين راه براي باز كردن دستگاه تنفسي مي باشد .

در داروخانه ها يكسري اسپري هايي دارند كه باعث باز شدن دستگاه تنفسي ميشود ولي يكسري عواقبي هم به دنبال داشته ولي با خريد يك دستگاه بخور ديگر نگران عواقب آن نيستيد . در واقع شركت DAM با اطمينان كامل به شما بيماران مبتلا به آسم پيشنهاد مي كند كه با خيالي آسوده با خريد دستگاه بخور به راه درمان خود كمك كنيد .

آشنايي مقدماتي درباره دستگاه بخور بيني و دهان:

در اين بخش از مقاله ترجيح دادم تا مختصري در مورد دستگاه بخور سرد بيني و دهان براي شما عزيزان مطالبي را عرض كنم . دستگاه بخور سرد (بینی و دهان) یک دستگاه جالب برای از بین بردن گرفتگی بینی و کاهش آلرژی‌ بوده و این دستگاه برخلاف دستگاه‌های بخور هوا داراي دو مخزن آب مي باشد .  يك مخزن آن به تانك حرارتي معروف بوده كه داخل دستگاه تعبيه شده و ظرفيت آن 25 ميلي ليتر بوده كه اگر بيشتر آب بريزيم باعث بسته شدن خروجي بخار مي شود . و مخزن بعدي اين دستگاه به 60 ميلي ليتر آب نياز داشته كه با پر کردن این مخزن ، بخار داغ هنگام خروج با اسپری آب سرد ترکیب شده و تولید مه میکند .

البته در صورت تمايل مي توانيد در مخزن دوم مقداري اسانس گياهان دارويي ريخته تا تاثير بخور بيشتر شده و با توليد مه كاملا مجاري تنفسي را مرطوب مي كند . و لوله خروجي بخار يك حالت تلسكوپي داشته كه بر روي آن شيارهاي هوا قرار داشته كه با بلند تر كردن آن تعداد شيارها بيشتر شده و بخار كمتري خارج مي شود . و دهان و بيني شما روي يك ماسك سيليكوني نرم كه روي دستگاه بخور تعبيه شده قرار گرفته بعد از 7 دقيقه آب مخزن تمام شده و دستگاه  خاموش مي شود .

خرید دستگاه بخور را از طریق مراجعه به لینک زیر تجربه کنید

دستگاه بخور سرد، دستگاه بخور گرم 

 


موارد مرتبط:

تا ثیر منفی مصرف زیاد از دستگاه بخور بر سلامت

تاثیر دستگاه بخور بر روی پوست صورت

کارایی و موارد مصرف دستگاه های بخور

آیا بخور سرد در فصل زمستان برای بدن مضرر است؟

آيا بهترين درمان براي آسم دستگاه بخور است؟

وجه تمایز دستگاه بخور طرح قارچ با دستگاه های مشابه

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور سرد دستگاه وکیوم تشک مواج زخم بستر


ثبت نظر