آيا بخور سرد در فصل زمستان براي بدن مضر است؟


آيا بخور سرد در فصل زمستان براي بدن مضر است؟

به توصيه پزشكان با زياد شدن آلاينده هاي مضر در هوا استفاده از ماسك هاي معمولي هيچ كمكي به دستگاه تنفسي براي راحت تر نفس كشيدن را نمي كنند . بلكه ماسك هاي فيلتردار بهترين گزينه براي روزهاي آلوده بوده و شركت dam سفارش مي كند حتما هموطنان در كلان شهرها ازاين ماسك استفاده كنند . البته اين ماسك ها تا حدودي هوا را براي شما تصفيه مي كند و تا يك هفته مي توان از يك ماسك استفاده كرده كه بعد از آن بايد تعويضش كرد .

در جریان باشید که به باور برخی از مردم دستگاه هاي بخور مي توانند هواي آلوده در فصل زمستان را برايشان تميز كنند ، كه اين باور كاملا غلط مي باشد .

اين روزها در شبكه هاي ماهواره اي شاهد تبليغات زيادي از سوي شركت هاي مختلف با قيمت هاي نجومي شاهديم كه اين امر باعث افزايش استفاده مردم از دستگاه بخور سردشده است . دستگاه های بخور(سرد) در فصل زمستان بسیار مضر بوده ،  چون سرما یکی از محرک های راه های تنفسی فوقانی و تحتانی بوده که آسم را تشديد مي كند .

دستگاه بخور سرد (سرد) به دليل داشتن رطوبت بالا  اگر به مدت طولاني استفاده شود شرايط مناسبي را براي رشد كپك ها و حشرات كوچك را فراهم مي كند . مي دانيم كه رطوبت موجود در فضاي خانه نبايستي از حد مجاز خود خارج شده كه بين (30 تا 50) درصد بهترين اندازه مي باشد . در فصل سرما وقتي از وسايل گرمايشي مثل بخاري و راديات استفاده مي كنيد بهتر است كه يك ظرف آبي بر روي آن گذاشته تا رطوبت محيط تامين شود . و در پايان كودكاني كه به بيماري خروسك مبتلا شده اند يكي دو روز از بخور استفاده كرده كه بيشتر از آن سبب بروز مشكلاتي در كوك مي شود .

 در جریان باشید که عبارات کلیدی و تبلیغاتی این مقاله عبارتند از ( قیمت تجهیزات پزشکیدستگاه بخور - دستگاه وکیوم - توالت فرنگی - زخم بستر و تشک مواج )

لینک زیر شما را راهنمایی می فرماید انتخاب و خریدن دستگاه بخور از سایت dam.ir:

 دستگاه بخور گرم، دستگاه بخور سرد


موارد مرتبط:

تاثیر منفی مصرف زیاد از دستگاه بخور بر سلامت

تاثیر دستگاه بخور بر روی پوست صورت

کارایی و موارد مصرف دستگاه های بخور

آیا بخور سرد در فصل زمستان برای بدن مضرر است؟

آيا بهترين درمان براي آسم دستگاه بخور است؟

وجه تمایز دستگاه بخور طرح قارچ با دستگاه های مشابه

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور سرد دستگاه وکیوم زخم بستر تشک مواج


ثبت نظر