آيا از نظر پزشكي بخور صورت بهترين درمان براي آكنه مي باشد؟


آيا از نظر پزشكي بخور صورت بهترين درمان براي آكنه مي باشد؟

   به تجويز پزشكان متخصص پوست ، بخور دادن صورت  توسط دستگاه بخور سرد براي از بين بردن آكنه و جوش بسيار مثمر ثمر بوده و پزشكان استفاده چند بار در ماه را توصيه مي كنند . اينگونه مسئله را برايتان بازگو ميكنم كه بخور گرم مي تواند چربي ها و باكتري ها و دانه هاي سر سياه و سر سفيد و ... را نرم كند .

ساده ترين روش بخور صورت در منزل:

در ابتدا يك قابلمه تهيه كرده و با مقداري آب آن را پر كرده و بگذاريد تا به جوش بيايد و سپس پوست خود را بخور دهيد . تذكر : اگر مي خواهيد هميشه اين كار را در برنامه هفتگي تان انجام دهيد بهتر است يك دستگاه بخور سرد صورت تهيه كنيد .

چگونگي اضافه كردن گياهان هنگام بخور صورت:

طبق آزمايشات مختلف در طب سنتي به اين نتيجه دست پيدا كرده اند كه مخلوط بخار آب و گياهان ايجاد شادابي و آرامش در پوست مي شود . بعد از اينكه آب به جوش آمد سپس حرارت را كم كرده و مقداري از گياه مورد نظر مانند ( گل بومادران ، برگ‌های نعناع ، علف لیمو، شاخه‌ عنبر سائل و ... ) را اضافه كنيد .

مراحل آماده سازي پوست قبل از بخور:

قبل از بخور دادن در ابتدا آرايش را از روي پوست به كمك يك لايه بردار پاك كرده و سپس در پايان كار صورت خود را با يك حوله تميز خشك كنيد .

 

روش و شيوه بخور دادن پوست:

در ابتدا يك پارچه يا حوله روي سر خود گذاشته و سپس حدود 15 دقيقه صورت خود را به سمت بخار بگذاريد . اگر از دستگاه بخور سرد استفاده نمي كنيد و به كمك اجاق گاز اين كار را انجام مي دهيد حتما فاصله صورت از ظرف را رعايت كرده تا منجر به سوختن صورت نشود . در اين هنگام كاملا نفس كشيده و بخار ايجاد شده را استنشاق كرده و سعي كنيد عضلات صورت خود را شل كرده و سپس با يك حوله صورت خود را خشك كنيد .

توجه داشته باشید که رعایت مراحل فوق در طول زندگی همواره به شما در داشتن یک پوست خوب و شاداب کمک می کند.

دوستان عزیز از طریق لینک زیر از دستگاه های بخور فروشگاه ما دیدن کنید.

دستگاه بخور سرد

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه بخور سرد دستگاه وکیوم زخم بستر تشک مواج


ثبت نظر