آنچه باید درباره داروی تاخیری ویاگرا دانست ؟


آنچه باید درباره داروی تاخیری ویاگرا دانست ؟

   آیا تا به حال به سلامت جنسی خود توجه کرده اید ؟ شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که با مشکل زود انزالی دست و پنجه نر می کنید . و یا شاید شما روش های مختلف مانند دستگاه وکیوم آقایان را آزمایش کرده اید و به نتیجه نرسیده اید نگران نباشید امروز به شما پیشنهاد می کنم قرص ویاگرا را امتحان کنید . بر طبق آزمایشات و مطالعات بدست آمده بیش از میلیون ها مرد در جهان با مصرف این قرص توانسته اند اعتماد به نفس خود را برای رابطه جنسی شان بالا ببرند .

 گذری بر تاریخچه ویاگرا

اساسا ویاگرا یا سیلدنافیل برای درمان آنژین صدری یا همان درد قلبی که ممکن است به سکته منجر شود تولید شده بود . این دارو توسط یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارو به نام PFIZER تولید و روانه باز شده است .

ولی متاسفانه با پیش بینی های انجام شده در خصوص این دارو به جواب مطلوبی شرکت دست پیدا نکرده ولی شرکت دست از کوشش خود برنداشته و به تحقیقات خود ادامه داد . و سپس با انجام آزمایشات مختلف متوجه شدند که این قرص می تواند برای مردانی که با مشکل اختلالات جنسی مواجه هستند بسیار مناسب می باشد . تقریبا از تاریخ (27 مارس سال 1998 میلادی ) بود که این دارو به عنوان نخستین داروی خوراکی برای درمان اختلالات نعوظ با تایید سازمان غذا و دارو آمریکا وارد بازار شد . البته این قرص با دوز های مختلف مانند (25، 50 و 100میلی گرمی ) بوده و در هر بسته شامل 4 عدد از این قرص می باشد . بر طبق توصیه پزشکان این دارو سریع در دستگاه گوارش فرد جذب شده و حتما باید از خوردن غذای چرب در هنگام مصرف این دارو خودداری کنید . بعد از گذشت چند سال با الگو گرفتن از دارو ویاگرا دو داروی دیگر به نام های (سیالیس و تادالافیل) که مشابه ویاگرا می باشد وارد بازار شدند . که هر کدام از این داروها یک سری مزیت و معایبی دارند مثلا در قسمت بالا گفتم که هنگام مصرف ویاگرا نباید غذای چرب مصرف کرد ولی در مورد سیالیس اینگونه نیست . و یا از دیگر مزیت های سیالیس این است که نسبت به دو داروی دیگر مدت بیشتری در بدن فعال خواهد بود . ولی با مصرف هر سه دارو (ویاگرا ، سیالیس و تادالافیل) فرد ممکن است دچار سر گیجه و یا تاری دید و گرفتگی بینی و ... شود . اگر شما با تجویز و راهنمایی گرفتن از پزشک از داروی ویاگرا و سیلدنافیل و سیالیس استفاده کنید می توان گفت که جزء داروهای بی خطر در مورد اختلالات جنسی هستند .

 

البته در جریان باشید که با توجه و شناخت از بدن خود می توانید هر یک از موارد ( ویاگرا، روغن زالو، دستگاه وکیوم آقایان و....)  که  کمترین عوارض جسمانی را برای شما به همراه دارد، انتخاب نمایید. و استفاده کنید.

نحوه چگونگی مصرف قرص ویاگرا

شما می توانید یک ساعت قبل از شروع رابطه جنسی این قرص را میل کرده و  در هر زمان از روز می توانید آن را مصرف کنید . لازم به ذکر است که نباید بیشتر از 100 میلی گرم در طول یک روز مصرف کنید زیرا ممکن است دچار عوارض ناشی از مصرف زیاد دارو شوید . البته لازم دانستم یک نکته مهمی را گوشزد کنم و آن اینکه افرادی که دچار بیماری قلبی و مشکلات تنفسی و زخم معده دارند نباید از این دارو استفاده کنند . از نظر پزشکان استرس دشمن سرسخت افرادی است که مشکل نعوظ دارند می باشد و به همین منظور مصرف ویاگرا می تواند به این افراد در رابطه جنسیشان کمک کند .

مصرف وياگرا براي چه سنی مناسب است

به خاطر اینکه ما در سالمندان با بالا رفتن سنشان و یا جوان ترها با مشکلات اختلال نعوظ مواجه هستیم پس نتیجه می گیریم که رده سنی خاصی را شامل نمی شود . ولی بهتر است که سالمندان به دلیل مصرف یک سری از قرص ها حتما با مشورت پزشک اقدام به خرید و مصرف این قرص کنند .

و در کلام پایانی برخی افراد برای افزایش لذت از ویاگرا استفاده می کنند ولی بعد متوجه می شوند که تاثیر چندانی نداشته است . البته این دارو فقط برای افرادی که در بالا گفتیم دچار مشکلات ناتوانی جنسی هستند می تواند کارایی خوبی داشته باشد .

 


مطالب مرتبط:

مزیت روغن خراطین در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

دستگاه وکیوم برای کدام دسته از آقایان مناسب است؟

 

 

 


قیمت تجهیزات پزشکی دستگاه وکیوم آقایان پماد زخم بستر


ثبت نظر