آنچه بايد در مورد دستگاه تناسلي و دستگاه وكيوم آقايان دانست !


آنچه بايد در مورد دستگاه تناسلي و دستگاه وكيوم آقايان دانست !

    عموما دستگاه تناسلي تنها قسمتي از بدن بوده كه براي زندگي خود شخص حياتي نيست ولي براي ادامه نسل به دستگاه تناسلي لازم است . همه موجودات دنيا توان توليد مثل را داشته كه همين قضيه باعث بقاي نسل آنها بوده كه به همين خاطر دستگاه توليد مثل در بدن موجودات زنده وجود دارد . اصولا در توليد مثل انسان ها دو سلول جنسي (گامت) نقش مهمي داشته كه به سلول جنسي مردان اسپرم و به سلول جنسي زنان تخمك گفته مي شود . در حقيقت اسپرم در زمان رابطه جنسي از طريق آلت مردان وارد دستگاه تناسلي زن شده و سپس اسپرم از داخل واژن به سمت رحم هدايت مي شود . و بعد از اين كه اسپرم و تخمك با هم برخورد كردند لقاح صورت گرفته كه در نتيجه به جنين تبديل مي شود .

وقتي زمان بارداري به اتمام رسيد نوزاد پسر از همان ابتدا داراي دستگاه تناسلي بوده ولي تا موقع رسيدن به سن بلوغ هيچ فعلايت توليد مثلي ندارد . 10 تا 14 سالگي سن بلوغ بوده كه هورمون از غدد هيپوفيز كه در مغز بوده ترشح كرده كه به كمك خون به بيضه ها رفته و به اسپرم تبديل ميشود . يك پسر بالغ توان توليد ميليونها اسپرم در روز را داشته كه سپس از شكل يك اسپرم عادي به سلول داراي سر و دم مانند يك بچه قورباغه تبديل مي شود . وقتي آلت مرد تحريك شود شكل دستگاه تناسلي از حالت عادي خارج شده و عضلات داخل دستگاه تناسلي منقبض شده و سپس مني خارج شده كه به اين عمل انزال گويند . شايد شما جزء افرادي باشيد كه در زمان رابطه جنسي به مشكلاتي مانند زود انزالي دچار باشيد كه بهترين پيشنهاد من به شما استفاده از دستگاه وكيوم آقايان مي باشد .

غالبا دستگاه وکیوم آقايان جزء یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاههای طراحي شده براي رفع درمان مشکلات جنسی آقایان مانند كوتاهي آلت ، ناتوانی و .... بسيار حائز اهميت مي باشد .

 دستگاه وكيوم آقايان شامل يك محفظه استوانه اي و يك مكنده دستي بوده كه در زمان استفاده از آن باعث افزايش گردش خون در بافت آلت شده كه باعث نعوظ  مي شود . لزوما دستگاه وكيوم آقايان يك سري مزيت هايي داشته كه پزشكان به اين گونه افراد توصيه مي كنند كه در اين مجال كوتاه به آن مي پردازم .

- برخي مردان به دليل مصرف دارو يا كهولت سن نعوظ نداشته و يا زمان نزديكي آلتشان از حالت نعوظ خارج شده كه پزشكان دستگاه وكيوم آقايان را به آنها پيشنهاد مي كنند .

- بعضي از مردان به مشكل زود انزالي مبتلا بوده و در زمان رابطه جنسي به مرحله ارگاسم و اوج لذت نرسيده و در مدت كوتاه انزال مي شوند . كه اين افراد با استفاده از دستگاه وكيوم آقايان به مرور زمان به انزال خود افزايش داده و در پايان به يك ارگاسم مناسب مي رسند .

- يكي از دلايل انزال زودرس مي تواند وجود انحنا در آلت بوده كه باعث آسيب رساندن به دستگاه تناسلي زوجه شده كه به كمك دستگاه وكيوم آقايان اين مشكل برطرف مي شود .

در صورت توجه به توصيه پزشكان مجرب استفاده از دستگاه وكيوم آقايان منجر به رابطه جنسي موفق شده كه روزانه بيشتر از 15 دقيقه مجاز به استفاده از اين دستگاه نيستيد . و در پايان اين دستگاه را با اطمينان كامل استفاده كرده زيرا وزارت بهداشت اين دستگاه را تائيد و استفاده آن را براي درمان ناتواني جنسي در مردان را بلامانع مي داند .


 

مطالب مرتبط:

آنچه بايد در مورد دستگاه تناسلي و دستگاه وكيوم آقايان دانست ! 

آيا دستگاه وكيوم بهترين گزينه براي مشكل زود انزالي است ؟ 

دستگاه وکیوم چیست؟ 

دستگاه وکیوم برای کدام دسته از آقایان مناسب است؟ 

دستگاه وكيوم آقايان مدل كارا سريع ترين راهكار براي درمان ناتواني جنسي

 

 

 

 


دستگاه وکیوم آقایان دستگاه وکیوم قیمت تجهیزات پزشکی


ثبت نظر