شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به فروشگاه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری فروشگاه و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

محصولات پزشکی غیر خانگی به پزشکان و بیمارستان ها فروخته میشود.

فروش تجهیزات بیمارستانی : «کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود».ثبت اطلاعات مشتریان :
لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی ، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ايميل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت . ضمنا در صورتي كه اطلاعات مندرج در حساب كاربري شما صحيح نباشد ،‌ هرگونه تاخير به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خريدار مي باشد .

مراحل بررسی و ارسال سفارشات:
پس از پرداخت سفارش و تایید مبلغ پرداختی از طرف بخش حسابداری،‌ وضعیت سفارش به " در حال آماده شدن " تغییر می کند. پس از این مرحله مسئولین بخش بسته بندی طی 24 ساعت کاری سفارشات را آماده و از طرق مختلفی که خریدار انتخاب نموده است ارسال خواهند نمود.

مراحل بررسي و ارسال سفارشات آنلاین :
مراحل کاری در این روش همانند سفارشات نقدی می باشد ، با این تفاوت که به 1 روز کاری جهت تایید قطعی تراکنش نیاز دارد و پس از آن سفارش وارد مرحله آماده سازی می شود .

پیگیری سفارشات :
جهت پیگیری سفارش خود در صورتی که زمان بندی های قید شده سپری شده می توانید از طریق ایمیل و یا شماره های موجود با فروشگاه تماس بگیرید.

روش های ارسال سفارش :
سفارشات ثبت شده طبق روشی که در زمان ثبت سفارش تعیین می شود، ارسال می شوند که مشخصات و زمان حمل مربوطه به تشریح توضیح داده می شود:

پست پیشتاز :
زمان حمل بسته در این روش 1 تا 3 روز است كه برای مراكز استان 1 تا 2 روز ، ‌شهرستان های بزرگ 2 تا 3 روز و شهرهای كوچك و روستاها 3 روز می باشد. با توجه به ارسال انبوه سفارشات پستی از طریق دفتر خدمات پستی منطقه،‌ بعضا مشاهده شده كه بسته ها با تاخیر 1 روزه از دفتر تهران خارج شده اند که این مورد خارج از مسئولیت فروشگاه می باشد.

تیپاكس :
تیپاكس یک شركت حمل و نقل خصوصی است كه تنها در برخی شهرهای ایران خدمات رسانی می کند (شهرها و شهرستانهای بزرگ).

پیك موتوری :
در این روش كه تنها مخصوص داخل شهر تهران است،‌ تنها هزینه اجناس گرفته می شود و هزینه حمل با پیك در زمان تحویل بسته از مشتری دریافت می شود. در این روش امكان این نیز وجود دارد كه هزینه اجناس نیز در زمان تحویل بسته به پیك داده شود.

نكته مهم :
بسته های ارسالی با پست پیشتاز و تیپاكس در زمان ارسال بیمه می شوند، اما این بیمه تنها شامل نرسیدن بسته به مقصد به واسطه گم شدن، ‌آتش سوزی و ... است كه تمام هزینه بسته نیز توسط شركت های مذكور پرداخت نمی شود. از همین رو در صورتی تمایل می توانید هزینه بیمه تكمیلی بسته را نیز پرداخت كنید (تلفنی با فروشگاه هماهنگ شود) تا بسته شما در مقابل شكستگی نیز بیمه شود. در غیر این صورت در صورت كوتاهی و حمل نامناسب شركت های فوق، ‌هیچگونه خسارتی پرداخت نخواهد شد.

ماليات :
در حال حاضر در خريد نقدي ماليات دريافت شده از مشتري 0 مي باشد . بر همين اساس نيز امكان ارائه كد ملي به هيچ عنوان ميسر نمي باشد .

لغو سفارشات و شرایط برگشت وجه :
در صورتی که پرداخت سفارش انجام شود ،‌ تنها تا زماني كه سفارش وارد مراحل جمع شدن و ارسال نشده است مي توان درخواست لغو سفارش داد و كل هزينه را پس گرفت (حداکثر یکبار برای هر مشتری) كه اين زمان حداکثر تا زمان تغییر وضعیت سفارش به در حال آماده شدن است . در غير اين صورت پس از گذشت اين زمان و درخواست لغو سفارش ، ‌20 % از کل مبلغ کسر می شود و الباقی حداکثر تا 7 روز بعد عودت داده خواهد شد . لغو کردن سفارشاتی که با کسری روبرو شده اند نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که قبلا به صورت تلفنی با فروشگاه هماهنگ شده باشد و داخل توضیحات سفارش نيز ثبت شده باشد که در صورت موجود نبودن اقلام بخصوصی سفارش لغو شود .

آسیب دیدن سفارش در حین حمل بسته :
سفارشات ارسالی توسط فروشگاه تا جای ممکن به صورت محکم و با ایمنی بالا بسته بندی می شوند.